250 TL'ye Valorant'ta skin alınır mı?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar ara sıra oyuna giriyorum ama çok boş gözüküyor. Bıçak ya da Battle Pass falan alınır mı? 250TL'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl oluyor oyunu oynayalı şu ana kadar cebimden 3-4k çıkmıştır. Şahsi düşünce sonuç olarak ama konu sahibide pişman olacak diye bir şey yok.
şuanda hesabı satabilirsin hesabı sat paran çıkart

Eğer ki aktif oynayan biriyseniz alabilirsiniz ben bundan 1 yıl önce yağmacı 2.0 seti aldım yaklaşık 500 TL gibi bir para ödedim ve hale aynı zevki veriyor şu anda da Asil Vandal almayı düşünüyorum mağazaya gelirse tek sakin 350 TL'ye denk geliyor 🥹

Eğer ki aktif oynayan biriyseniz alabilirsiniz ben bundan 1 yıl önce yağmacı 2.0 seti aldım yaklaşık 500 TL gibi bir para ödedim ve hale aynı zevki veriyor şu anda da Asil Vandal almayı düşünüyorum mağazaya gelirse tek sakin 350 TL'ye denk geliyor 🥹
Hocam oyunu artık oynamıyorum çok nadir giriyorum artık. Alacağım gün kartımı ATM yuttu ve alamadım iyi ki de almamışım.

Hocam ben artık skin almanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Eğer çok istediğiniz skin varsa tekli alınabilir ama onun dışında Battle Pass almak çok mantıklı geliyor. Şu anki Battle Pass'de hançer falan var ve o kadar kötü değil. 230 liraya açıkçası Sheriff, Vandal, Operatör, Bıçak almak varken tekli skine artık 400 lira civarlarında vermek mantıklı değil.

Geri
Yukarı