Valorant'ta V-Sync kapatınca yırtılma oluyor

G-Sync açık. Hatta kontrol etmek için bir uygulama vardı NVIDIA'nın fakat oradan G-Sync modu seçemiyorum.
Hocam bilmiyorum ama sizin yazılımlarda büyük bir sorun var galiba.
Tavsiyem;
1- Bios update yapmak.
2- Tüm diskleri silerek format atmak.
3- Üretici firmalardan ürününüzün kendi en güncel driverını kurmak.

Hocam bilmiyorum ama sizin yazılımlarda büyük bir sorun var galiba.
Tavsiyem;
1- BIOS Update yapmak.
2- tüm diskleri silerek format atmak.
3- üretici firmalardan ürününüzün kendi en güncel driverını kurmak.

Hocam Windows'u C diskine kuruyorum. D'yi de formatlamam gerekli mi? İnternetim sağ olsun tekrar yüklemek istemiyorum.

Hocam Windows'u C diskine kuruyorum. D'yi de formatlamam gerekli mi? İnternetim sağ olsun tekrar yüklemek istemiyorum.
Hocam eğer Valorant eğer D ye kurulu ise yada D de yine riot games ile alakalı birşey var ise kesinlikle ikisinide silmenizi tavsiye ediyorum.
Ayrıca 1, 2, 3 diye belirttiklerimi yine sırasıyla yapmanız daha iyi olur.

Hocam sürücüler ve BIOS güncel. O yüzden format atacağım direk.
1- BİOS update yapınca tamamen ilk günkü gibi sorunsuz daha yeni ilk ayarlarıyla gelir. Yani en safe haline geri alıyoruz gibi düşünebilirsiniz Update yapınca.

2- Sürücüler windowsun içinde onla beraber çalışması için gerekli olan yazılımlar. Format atınca onlarda gidiyor zaten 😀 Baştan yeni bir sayfa açıyoruz gibi düşenebilrsiniz.

Siz sanırım başka bir şey anladınız sürücü derken.

@Syntax Error
Ayrıca format derken;
USB bellek ile komple yeni sistem kurmaktan bahsediyorum

Kurtmarma bölümünden sıfırlama yada USB bellek ile format menüsünden dosyaları koru seçeneği ile yapılan işlemden bahsetmiyorum.

1- BIOS Update yapınca tamamen ilk günkü gibi sorunsuz daha yeni ilk ayarlarıyla gelir. Yani en safe haline geri alıyoruz gibi düşünebilirsiniz Update yapınca.

2- sürücüler Windows'un içinde onunla beraber çalışması için gerekli olan yazılımlar. Format atınca onlarda gidiyor zaten 😀 baştan yeni bir sayfa açıyoruz gibi düşenebilrsiniz.

Siz sanırım başka bir şey anladınız sürücü derken.

@Syntax Error
Ayrıca format derken;
USB bellek ile komple yeni sistem kurmaktan bahsediyorum.

Kurtmarma bölümünden sıfırlama ya da USB bellek ile format menüsünden dosyaları koru seçeneği ile yapılan işlemden bahsetmiyorum.

Tamamdır hocam.
Sürücü dediğiniz şey şu değil mi ya yoksa ben mi çok aptalım :D

ekran.png

Sizi de yordum hocam kusura bakmayın.

Geri
Yukarı