Valorant'ta "VAL152" hatası

Lewisss

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan 4 5 6 gün önce oyundaydım maç cerisindeyken bir anda hileci bulundu dedi ve oyundan baglantım koptu bir daha girmeyi denedim hesabıma baglantı kurmaya calıştıgımda hesabım kalıcı olarak ban yemişti. Valorant'a ticket atım sordum soruşturdum spooferle acılıyormus ama bu piyasada spoofer bulmak kolay degil bulsan bile 300 400 TL'den başlıyor 2 3 arkadaşlarıma sordum perma ban diyor bu olay canımı cidden sıktı Valorant'a ticket atıgımdan beri bot cevap veriyor yetkililer cevap verme gibi şansları yok gibi duruyor. Bu HWID ban nedir VAN 152 hatası perma ban mı? Peki bana yardımcı olur musunuz YouTube baktıgımda hep spoofer filan gerektigini diyorlar eski bilgisayarımdada bu aynı hatayı almıştım sıfırladIm banım kalkmıştı gene sıfırladım bu sefer aynı kaldı gene val 152 hatasını alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bundan 4 5 6 gün önce oyundaydım maç cerisindeyken bir anda hileci bulundu dedi ve oyundan baglantım koptu bir daha girmeyi denedim hesabıma baglantı kurmaya calıştıgımda hesabım kalıcı olarak ban yemişti. Valorant'a ticket atım sordum soruşturdum spooferle acılıyormus ama bu piyasada spoofer bulmak kolay degil bulsan bile 300 400 TL'den başlıyor 2 3 arkadaşlarıma sordum perma ban diyor bu olay canımı cidden sıktı Valorant'a ticket atıgımdan beri bot cevap veriyor yetkililer cevap verme gibi şansları yok gibi duruyor. Bu HWID ban nedir VAN 152 hatası perma ban mı? Peki bana yardımcı olur musunuz YouTube baktıgımda hep spoofer filan gerektigini diyorlar eski bilgisayarımdada bu aynı hatayı almıştım sıfırladım banım kalkmıştı gene sıfırladım bu sefer aynı kaldı gene val 152 hatasını alıyordum.

Ne kadar CS'ci olup Valorant bilmesemde HWID ban anakart banıdır. 4 ay gibi bir süresi var diye biliyorum.

cezanızın bitmesini beklemelisiniz piyasadaki çoğu spoofer çalışmıyor

Valorant çalışanı spoofer önericeğini sanmıyorum hikaye tırt geldi bana D:

Ne kadar CS'ci olup Valorant bilmesemde HWID ban anakart banıdır. 4 ay gibi bir süresi var diye biliyorum.

cezanızın bitmesini beklemelisiniz piyasadaki çoğu spoofer çalışmıyor

Valorant çalışanı spoofer önericeğini sanmıyorum hikaye tırt geldi bana D:
Bana zamanını ayırdıgın icin teşşekürller valorant calışanı bana spoofer onermedi ben biraz araştırma yaptım herkes dedigi icin yazdım iyi günler yardımcı oldugunuz icin teşekürller

Yeni konular

Geri
Yukarı