Çözüldü Valorant'ta ve bazı oyunlarda mouse takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

dogukannekinci

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Monster laptop kullanıcısıyım, Abra kullanıyorum.
Sistem özellikleri:
i5 7300HQ 1050 Ti 8 GB RAM.
Valorant'ta ve başka birçok oyunda işlemci kullanımı 100% olduğunda mausum takılma yapıyor feci halde kasma var FPS'im 100 - 120 civarında olsa dahi mouse takılıyor mausumun bozuk olmadığına eminim. Başka USB portlarını denedim formatta attım temiz kurulum yaptım ama yine aynı. Windows 10 kullanıyorum bir türlü çözümüne ulaşamadım.

Çözüm
Control Center'ı kaldırman yeterli olacaktır eğer olmadıysa Core Temp programıyla sıcaklık değerlerini kontrol et. Benim değerlerim 100'e yaklaşıyordu termal macunum adiydi. Sende belki değiştirirsen sorun çözülebilir.

ReviOS kurdum, sorun çözüldü. Control Center'da kaldırdım Realtek'te kaldırdım her şeyi sildim değiştirdim yok. ReviOS kurdum canavar gibi şu anda.
Cracklemeden demo sürüm kullanarak denedim olmadı, crackledim olmadı. Ben de modlu Windows yani; ReviOS kurdum ve şuan gayet iyi sorunsuz.
Anladım neden demo sürümde böyle bir sıkıntıyla karşılaştığınızı bilemiyorum ancak kms ile etkinleştirilen windowslarda şu aralar zararlı yazılımlar türemeye başladı. Benim makinede mining virüsü çıktığı için şu an internetten key alarak kurulum yaptım. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı