Valorant'ta yağmacı Odin alınır mı?

Eğer çok skinin yoksa alma tabikide, git ana silahlara al. Ama eğer ki koleksiyon tamamlama gibi bir amacın varsa alabilirsin. Yani mesela tüm silahların da premium skin olacak şekilde koleksiyon diziyorsan al.

Gold eloyla alakası yok dostum dün Radiant'larla attıgımız pracda hemen hemen her round Odin oynayan vardı.
Adamların aklını sorgulamaya başladım. Bir de radyant. Odin tarama silahı. Kafaya tek atmıyor. Seni de yavaşlatıyor. Evet delmesi iyi. Yeniden doldurma hızı düşük. Asla bir vandal olamaz olamayacak.

Adamların aklını sorgulamaya başladım. Bir de radyant. Odin tarama silahı. Kafaya tek atmıyor. Seni de yavaşlatıyor. Evet delmesi iyi. Yeniden doldurma hızı düşük. Asla bir vandal olamaz olamayacak.

Eksilerini saymışsın ama takımın yavaş bir oyun oynuyorsa ve takımında görüş karakteri varsa wallbang atmak için harika bir silah. Round başlar başlamaz rakipten birisinin canını azaltmak round kazandırabilir veya daha iyi savunma yapmak için kullanılır, hele hele Ascentde oyun kazandırır.
Ama tercihim Vandal.

Geri
Yukarı