Valorant'ta yedek hesaba skin almak mantıklı mı?

KomutanLogar001

Centipat
Arkadaşlar ana hesabımda Battle Pass'ler ve Vandal Phantom, Operatör skinlerim var. Ve ek olarak mağazama geldiğinde Asil'i de ekleyeceğim. Fakat yedek hesabımda da mağazada Gaiya skini ve Sihirpunk Vandal var. Sizce hiç skin olmayan hesaba para harcamam mantıklı mı? Boşa para harcamak mıdır? Çok olmasa da yedek hesabımdada maçlar atıyorum ama skin olmadığı için o kadar fazla değil. Genelde de Vandal kullanan bir oyuncuyum. Tavsiyelerini alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gerek yok kendi hesabına daha fazla skin al smurf hesaba skin almak yerine. Arkadaşlarınla 5'li falan giren biriysen smurf hesaba skin alabilirsin. Çünkü genelde birinin ya hesabı banlı oluyor ya da ranklar uyuşmuyor. Öyle yedek çar olarak kullanabilirsin

Mantiken bir zaman harcıyorsun ve bu zamanı rank atlamak için harcıyorsun. 2 hesaba bölünce çabanda 2'ye bölünecek. Ben ana hesabınıza almanızı öneririm.

Bir hesaba birden fazla skin almak yerine her hesaba birer skin almak çok mantıklı bir durum. Tabii farklı hesaplar arası dolaşma huyu olmayan insanlara (örneğin bana) bu mantıklı gelmiyor. Kişiden kişiye göre değişecek bir konu.

Geri
Yukarı