Valorant'ta yeni Yağmacı Karambit alınır mı?

Bu nasıl dandik bir animasyon bu nasıl dandik bir renk paletidir çok açık mor renkleri sorun etmezseniz alınır.

Efetkler bıçağı bitirmiş, net. Champions karambit ile 1/1 aynı olup sadece ufak bir efekt ve renk değişimi olacak diye 2 haftadır bekliyordum. Savaş biletine koysalar tercih etmem. Gerçekten arkadaşın dediği gibi sulu boya tarzı Riot'a hiç yakışmamış.

Cham 2022'de yine karambit mi verirler acaba ve ne zaman çıkar tahminin var mı?
Hocam ağustos sonu gibi gelebilirmiş set.

Hocam ağustos sonu gibi gelebilirmiş set.
Hocam merhaba, ben de Champions 2022 setini bekleyeceğim. Yağmacı karambit pek hoşuma gitmedi. Yalnız Champions 2022 seti için tek kaygım skinin phantoma gelmesi, phantom yerden bulsam classicle oynayacağım silah hiç sevmiyorum vandalcıyım ve sorum set phantoma mı gelir sence? sadece bıçağı al diyebilirsin ancak sadece bıçağı alınca da 3087vp zararlı olunuyor.

Hocam merhaba, ben de Champions 2022 setini bekleyeceğim. Yağmacı karambit pek hoşuma gitmedi. Yalnız Champions 2022 seti için tek kaygım skinin phantoma gelmesi, phantom yerden bulsam classicle oynayacağım silah hiç sevmiyorum vandalcıyım ve sorum set phantoma mı gelir sence? sadece bıçağı al diyebilirsin ancak sadece bıçağı alınca da 3087vp zararlı olunuyor.
Valla o kadar bilmiyorum. Sanmıyorum. Yağmacı Phantoma geldi. Belki o yüzden vandala gelme ihtimali var diye düşünüyorum şahsen .

Geçenki Champions setinde vandala geldi bunda phantoma gelebilirmiş ondan sordum. Bir de siz seti mi alacaksınız yoksa sadece bıçağı mı?
Valla hocam phantoma gelirse sadece bıçağı alırım. Yani çok fark olmazsa tek bıçağı alırım herhalde. Riot çok iyi bir skin getirirse de silahı da almaya çalışırım.

Valla hocam phantoma gelirse sadece bıçağı alırım. Yani çok fark olmazsa tek bıçağı alırım herhalde. Riot çok iyi bir skin getirirse de silahı da almaya çalışırım.
Hocam set belli olmuş skin phantoma geliyor bıçak olarak da kelebek seçmişler. Bayonete gelse belki alabilirdim ama bıçağı da kelebeğe getirdikleri için ve zaten phantom da oynamıyorum ben almayacağım gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam set belli olmuş skin phantoma geliyor bıçak olarak da kelebek seçmişler. Bayonete gelse belki alabilirdim ama bıçağı da kelebeğe getirdikleri için ve zaten Phantom da oynamıyorum ben almayacağım gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Phantom'a yakışmamış, kelebek bıçağına da gerek yoktu, zaten daha yeni rgx kelebek geldi, başka bir bıçak olabilirdi. Yani sonuç olarak bence alınmaz.

Hocam set belli olmuş skin phantoma geliyor bıçak olarak da kelebek seçmişler. Bayonete gelse belki alabilirdim ama bıçağı da kelebeğe getirdikleri için ve zaten phantom da oynamıyorum ben almayacağım gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Gerçekten de alınmaz hocam. Aynı ürünleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı