Valorant'ta yüksek FPS verecek islemci onerisi

Bu daha iyi.

Not: Anakart desteğini görmemiştim, 3600 alabilirsiniz o zaman.

Hocam iyi diyorsunuzda bu AMD Intel kavgasina girismek istemiyorum ama internetten o islemcinin FPS testine baktiğimda Valorant'ta 160-170 FPS arasinda performans verdigini gordum ve cidden cok az rakibi midir bilmem ama Ryzen 5 3600 minimum 180 210 arası FPS veriyor Valorant'ta ve stock ocsiz setupdan bahsediyorum.

Bütçeye en uygun olarak 3600.
Hocam iyi diyorsunuzda bu AMD Intel kavgasina girismek istemiyorum ama internetten o islemcinin FPS testine baktiğimda Valorant'ta 160-170 FPS arasinda performans verdigini gordum ve cidden cok az rakibi midir bilmem ama Ryzen 5 3600 minimum 180 210 arası FPS veriyor Valorant'ta ve stock ocsiz setupdan bahsediyorum.

Valorant'ta hala optimizasyon sorunu var. Intel işlemcilerde sorun oluyor.

Kaynak? 10400F oyunda 3600'ü to-kat-lar. Ancak yayın/renderda aynısını söyleyemem. Zaten anakartınız AM4'müş o fiyatta 3600'den iyi işlemci bulamazsın.

Bu işlemci şu an fiyatından dolayı rakipsiz, forumda kime sorarsanız sorun aynı cevabı alacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı