Valorant'ta yüksek FPS'e rağmen FPS düşmesi

captaınjaws

Femtopat
Daha fazla  
FPS'im 450-500 FPS arası ama drop giriyor. Dün böyle değildi. Grafikleri en yüksekten en düşüğe aldım drop girmeye başladı fakat tekrar eski haline getirdiğimde düzelmedi. Yüksek FPS alıyorum ama drop yiyorum.

Dosya Ekleri

• 1676496137588.png
    1676496137588.png
    280,1 KB · Görüntüleme: 40
  • 1676496160263.png
    1676496160263.png
    268,5 KB · Görüntüleme: 35
FPS'im 450-500 FPS arası ama drop giriyor. Dün böyle değildi. Grafikleri en yüksekten en düşüğe aldım drop girmeye başladı fakat tekrar eski haline getirdiğimde düzelmedi. Yüksek FPS alıyorum ama drop yiyorum.

Letterbox ayarını Doldur yapın. FXAA ayarını MSAA 4X yapın.
Oyun dosyalarından Valorant.exe ve Valorant Shipping exe gördüğün tüm dosyalara sağ tıkla özelliklere tıkla, Uyumluluk sekmesinden Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak.

Arkada Windows Update veyahut anormal sistem tüketen bir şey var mı?
Önceden de yoktu şimdi de yok.

Dün Hiçbir sıkıntı yoktu bugün oyuna girdim sadece grafikleri en düşüğe aldım ve drop girmeye başladı bu da çok can sıkıcı bir şey daha sonra eski haline getirdim ve sorun düzelmedi

Amd Güncellemesi geldi onunla alakalı olabilir mi bilmiyorum.

Önceden de yoktu şimdi de yok.

Dün Hiçbir sıkıntı yoktu bugün oyuna girdim sadece grafikleri en düşüğe aldım ve drop girmeye başladı bu da çok can sıkıcı bir şey daha sonra eski haline getirdim ve sorun düzelmedi

Amd Güncellemesi geldi onunla alakalı olabilir mi bilmiyorum.
Oyun güncelleme yaptı mı girdiğinizde bugün?

Güncellemeden dolayı olmuş olabilir. AMD güncelleme yaptı dediniz mümkünse eski sürüme dönüp tekrar deneyim.
AMD ile alakalı olacağını sanmıyorum güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna girdim problem yoktu. Dediğim gibi grafik ayarlarıyla oynadıktan sonra oldu Pencere modundayken sıkıntı yok.

Sorunu çözdüm ama garip bir şekilde. Video kaydı açınca AMD'den düzeliyor :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı