Valorant'ta yüksek ping çıkınca gelen tuhaf direktifler

efeats

Centipat
Daha fazla  
Şöyle söyleyeyim: Ben aile evinde yaşıyorum ve 1 kardeşim var. O da malum uygulama TikTok'u kullanıyor. Hatta video dahi atıyor ve bunu yazmamdan çok az önce maçtaydım. Ben maçtayken kardeşim gitti ve TikTok'a bir video yolladı. Video yollarken internet de neye uğradığını şaşırdı açıkçası. Bu yüzden Valorant'ta 1-2K pingim çıktı ve bizim takımdakı Phoenix karakteri spikeı çözerken öldü. Ben de 1-2K pingim olmasına rağmen çözmeyi deneyeyim dedim ve ne göreyim? Spikeyi çözmeye gidince bana aynen şunu söylüyordu: Oyun F'ye basılı tutarak "Phoenix adlı takım arkadaşını kenarı ittir ve 4'e basılı tutarak spikeyi çöz" biliyorsunuz ki Valorant'ta böyle bir şey yok. Sizce gelecek güncellemelerde neler olacak?

Spike'ı çözmeyip trolleyenler oluyordu iyi olur böyle bir şey gelse ama yüksek ping çıkınca böyle bir durum olması çok ilginç.

Spike'ı çözmeyip trolleyenler oluyordu iyi olur böyle bir şey gelse ama yüksek ping çıkınca böyle bir durum olması çok ilginç.
E hocam bu da troll konusu olur çözdürmeyip ittirenler veya ulti puanı almak için çöküp istiyorlar vermezseniz ittirip mi alacaklar 😀 Valla başında sıra olur ittiren ittirene.

Ne yaptınız hocam internet yamulunca yanlışlıkla betaya falan girdiniz galiba 😀

Kanka yanlış anlamışsınız o Phoenix spikeyi çözmüyordu spikeyi çözerken ölmüştü.

Kanka yanlış anlamışsınız o Phoenix spikeyi çözmüyordu spikeyi çözerken ölmüştü.

Oyuna böyle bir şey gelse yine bunu kullanarak trolleyenler olur.

Geri
Yukarı