Valorant'ta yüksek ping değerleri

Hocam, bu oyun sıkıntı küpü böyle şeyler normal oyun doğuştan sıkıntılı optimizasyonu kötü aşırı ping falan bunlara çözüm yok.
Bakiyorum da yine dolanmis herkesin agzina optimizasyon optimizasyon diye. Elestirmek icin yer ariyorsunuz herhalde? Speed test yaparken baglandiginiz server ile Valorant serveri ayni degil ayrica hadi diyelim ayni konu sahibi ethernet kablosuyla bile baglanmiyor siz gelip oyun dogustan sikintili diyorsunuz anlayamiyorum gercekten.

Bakiyorum da yine dolanmis herkesin agzina optimizasyon optimizasyon diye. Elestirmek icin yer ariyorsunuz herhalde? Speed test yaparken baglandiginiz server ile Valorant serveri ayni degil ayrica hadi diyelim ayni konu sahibi ethernet kablosuyla bile baglanmiyor siz gelip oyun dogustan sikintili diyorsunuz anlayamiyorum gercekten.
Optimizasyon olarak oyun iğrenç öncelikle bu konuda haklılarki bunun internetle alakası yok.

CS:GO, çok daha iyi optimizasyon olarak. Sanırım amacın oyunu çok iyi göstermek olduğu için. Yediremiyorsun anlaşılan.
Dostum sen saka falan mi yapiyorsun? Her FPS oyunu ayni degeri vermek zorunda mi? Sen Cyberpunk CS:GO'dan daha az FPS veriyor diye agliyor musun yoksa?

Ikisini ayni oyun veya ayni agirlikta falan zannediyorsun galiba, bu sekilde degerlendirdigine gore :D Komik gercekten. Bir de kendini desteklemek icin yediremiyorsun amacin oyunu iyi gostermek diye bahane uyduruyorsun ya inanilmaz.

Dostum sen saka falan mi yapiyorsun? Her FPS oyunu ayni degeri vermek zorunda mi? Sen Cyberpunk CS:GO'dan daha az FPS veriyor diye agliyor musun yoksa?

Ikisini ayni oyun veya ayni agirlikta falan zannediyorsun galiba, bu sekilde degerlendirdigine gore :D Komik gercekten. Bir de kendini desteklemek için yediremiyorsun amacin oyunu iyi gostermek diye bahane uyduruyorsun ya inanilmaz.

CS ile Valorant birbirlerine rakipler. CS kaç senelik oyun olmasına rağmen grafik ve fizik olarak Valorant'tan üstün ( Bence Valorant daha güzel bu arada). Ancak iş optimizasyona gelince CS en çöp sistemde bile oynatıyor kendini. Valorant daha düşük FPS veriyor. Özellikle yetenek ve silah animasyonları gerçekten aşırı FPS düşmesi yapıyor sistemlerde, şahsen benim FPS'im 200'lerden 60-70'lere düşüyor Killjoy ultisine bakarken.

Merhabalar, Speedtest'te 10 ping almama rağmen Valorant'ta yüksek ping alıyorum.
Sunucuya uzaklığınıza göre ping değeriniz artar. Mesela Mersin'de 60-70 ping alan birisini tanıyorum.

İnternet sağlayıcınıza göre de ping artabilir. Yakınımda oturan tanıdığım farklı sağlayıcı kullandığı için ping değeri benden fazla. Her yerde bu dediğim geçerli olmayabilir tabii.

Hocam, bu oyun sıkıntı küpü böyle şeyler normal oyun doğuştan sıkıntılı optimizasyonu kötü aşırı ping falan bunlara çözüm yok.
Optimizasyon olarak oyun iğrenç öncelikle bu konuda haklılarki bunun internetle alakası yok.
CS:GO, çok daha iyi optimizasyon olarak. Sanırım amacın oyunu çok iyi göstermek olduğu için, Yediremiyorsun anlaşılan.
CS ile Valorant birbirlerine rakipler. CS kaç senelik oyun olmasına rağmen grafik ve fizik olarak Valorant'tan üstün ( Bence Valorant daha güzel bu arada). Ancak iş optimizasyona gelince CS en çöp sistemde bile oynatıyor kendini. Valorant daha düşük FPS veriyor. Özellikle yetenek ve silah animasyonları gerçekten aşırı FPS düşmesi yapıyor sistemlerde, şahsen benim FPS'im 200'lerden 60-70'lere düşüyor Killjoy ultisine bakarken.
Valorant size ne yaptı? Bu nefret nedir?

Yüksek pingten kastınız nedir? Kaç ping alıyorsunuz. Ve eğer WİFİ ile bağlanıyorsanız pinginizin yüksek olması normal. Ethernet kablosuyla bağlanın. WİFİ ile bağlandığınız için sinyaller sabit değil ve buda artışa neden oluyor. Son bir soru pinginiz hep sabit bir değerde mi yoksa sürekli inip çıkan bir ping değerine mi sahipsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı