Valorant'taki mağaza skinleri alınmalı mı?

Hocam bu zevk işidir. Kimisi Asil Vandal'ı sevmez kimisi delipopu sever. Benim mağazama şöyle gelmiyor ki arkadaş. 5K VP bekletiyorum diye herhalde
valla hocam pc yasaklandi gizli gizli actim sonra girdim magazada bunu gordum

Arkadaşlar şu 2 seçenekten sadece 1 tanesi söyler misiniz hala emin olamadım da
1- şu... skini/skinleri al bence bu fırsat kaçmaz
2-Gece Pazarı'na gelmelerini bekle daha ucuza alabilirsin ama uzun süreyebilir.

Vandal mı Phantom mu ağırlıklı oynuyorsun orası önemli ama bu fırsat kaçmaz Gece Pazarı'na saçma sapan skinler gelebiliyor. Op vandal Phantom alabilirsin.

Vandal mı Phantom mu ağırlıklı oynuyorsun orası önemli ama bu fırsat kaçmaz Gece Pazarı'na saçma sapan skinler gelebiliyor. Op vandal Phantom alabilirsin.

Ben genllikle vandal Phantom Guardian ghost kullanan birisiyim ama en cok vandal kullanıyorum

Çok şanslısın..
Hayatımda çok şansızımdır tüm şansımı kullandım sanırım

Hocam bu zevk işidir. Kimisi Asil Vandal'ı sevmez kimisi delipopu sever. Benim mağazama şöyle gelmiyor ki arkadaş. 5K VP bekletiyorum diye herhalde
Valla benim mağazama 2 tane fav skinler geldiği için ortada kaldım :d

Sence phantom+vandal mı almalıyım yoksa sadece vandal mı

Son düzenleme:

İmkanın el veriyorsa ikisini de al. Zaten 25 Nisandan itibaren zam geleceği için işine yarar ileride daha da fazla para vermek istemiyorsan tabii.

İmkanın el veriyorsa ikisini de al. Zaten 25 Nisandan itibaren zam geleceği için işine yarar ileride daha da fazla para vermek istemiyorsan tabii.
Tamam reis sen asil vandalmi alirdin yoksa spectrum phantom mu alırdın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…