Valorant'taki mağaza skinleri alınmalı mı?

Osman131

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar mağazama böyle güzel skinler geldi. Sizce alınır mı? Ya da bu skinlerin Gece Pazarı'na gelmesini mi beklemeliyim? (Gece Pazarı'na gelmeleri düşük ihtimal onu biliyorum)

Asil skinlerine ve Spectrum skinlerine aşığım fakat sizce şimdi direk alınır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-18 150657.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-18 150657.png
    2 MB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu zevk işidir. Kimisi Asil Vandal'ı sevmez kimisi delipopu sever. Benim mağazama şöyle gelmiyor ki arkadaş. 5K VP bekletiyorum diye herhalde

Arkadaşlar mağazama böyle güzel skinler geldi. Sizce alınır mı? Ya da bu skinlerin Gece Pazarı'na gelmesini mi beklemeliyim? (Gece Pazarı'na gelmeleri düşük ihtimal onu biliyorum)

Asil skinlerine ve Spectrum skinlerine aşığım fakat sizce şimdi direk alınır mı?
Asil vandal alınır, delipop operator alınır. Onun dışında asil dışında skinler gece pazarına gelmez.

Spectrum phantom bence en iyi skinlerden biri. Asil'de güzel ama delipop çok karmaşık sana kalmış o ama bence garanti phantomu al.

Geri
Yukarı