Valorant'taki takım sesli sohbetler Discord yayınına gelmiyor

aeshmax

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Arkadaşlarıma genellikle Valorant yayını açmayı seviyorum fakat takımımdaki diğer insanların sesleri yayına gelmiyor. Bu yüzden ben takımdakilerle konuştuğumda yayını izleyen arkadaşlarım anlamıyor, en komik anları da duyamıyorlar. Bu tek bende mi oluyor yoksa normal bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord üzeriden yayını 2 farklı şekilde verebiliyorsun. Oyunu açtığında Discord'un sol alt kısmında oyunun yayınını yapman için bir seçenek çıkması gerekiyor. Eğer bu şekilde yapıyorsan çözümü bilmiyorum. Bu şekilde yapmıyorsan dediğimi denemeni tavsiye ederim.

Discord üzeriden yayını 2 farklı şekilde verebiliyorsun. Oyunu açtığında Discord'un sol alt kısmında oyunun yayınını yapman için bir seçenek çıkması gerekiyor. Eğer bu şekilde yapıyorsan çözümü bilmiyorum. Bu şekilde yapmıyorsan dediğimi denemeni tavsiye ederim.
Direkt Valorant'ı yayına veriyordum maalesef. Oyundaki sesler geliyor ama takım arkadaşlarımın sesi yayına gelmiyor sadece...

Bunun sebebi Valorant geliştiricileri sesli sohbet sistemini oyunun içine koymak yerine riotclient üzerinden yapması sen Discord'dan Valorant'ı seçtiğin için sohbet sesleri yayına gitmiyor.

Geri
Yukarı