Valorant'taki toxic oyuncular

Daha fazla  
Canım sıkıldı dedim Valorant gireyim 1-2 el. Isınmam için Spike Hücum modunda girdim. Reyna'yı çocuktan önce kitledim. Sesliden konuşuyor "Ya ben alacaktım Reyna'yı, niye alıyorsun?" dedi, Brimstone aldı. Her neyse, oyun başladı. Yanında kendisi gibi 10 yaşında çocuk. Baktım ikisi bana toxiclik yapmaya başlıyor. Dalga geçiyorlar 10 yaşındaki velet bana sövüyor ve kafa tutuyor sırf ondan önce Reyna aldım diye oyunu trollüyor, küfürler ediyor (sesini görseniz kız gibi), kışkırtıyor beni. Ya ben bu veletler yüzünden, toxiclik yapanlar yüzünden oyunu bıraktım, Valorant'a geçtim. Burada da aynı arkadaş, tek farkı sesli olması. Nasıl kurtulacağız bir bunlardan ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef her yerdeler bana özellikle FACEIT'de geliyor pistol raundu kaybedince takıma küfür etmeye başlıyorlar en iyisi mute atıp geçmek.

Canım sıkıldı dedim Valorant gireyim 1-2 el. Isınmam için Spike Hücum modunda girdim. Reyna'yı çocuktan önce kitledim. Sesliden konuşuyor "Ya ben alacaktım Reyna'yı, niye alıyorsun?" dedi, Brimstone aldı. Her neyse, oyun başladı. Yanında kendisi gibi 10 yaşında çocuk. Baktım ikisi bana toxiclik yapmaya başlıyor. Dalga geçiyorlar 10 yaşındaki velet bana sövüyor ve kafa tutuyor sırf ondan önce Reyna aldım diye oyunu trollüyor, küfürler ediyor (sesini görseniz kız gibi), kışkırtıyor beni. Ya ben bu veletler yüzünden, toxiclik yapanlar yüzünden oyunu bıraktım, Valorant'a geçtim. Burada da aynı arkadaş, tek farkı sesli olması. Nasıl kurtulacağız bir bunlardan ya?
Ne yazikki kurtulamıyacağız. Her yerdedir toxicler onları tehdit et atıyorum bilgisayarınızı hacklerim de vs. vs.

Muteleyeceksin bu kadar basit. Bu durum sorun değil. Sorunu siz yapıyorsunuz. Neden bunu yapmalarına izin veriyorsunuz ki ? Konu çok gereksiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada Karriganın dediği gibi toxic oyunlar hiç bitmeyecek.

Geri
Yukarı