Valorant'tan ban yedikten sonra yeni anakart işi çözer mi?

velly

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen7 5800x RTX 3070 Ti 32GB Ram
Meslek
Muhasebeci
Arkadaşlar 1 yıl önce Valorant'tan 3. parti yazılımdan ban yemiştim. Bir spoof işlemi yapılmıştı ve sorunum çözülmüştü. 15-20 gün önce bilgisayarıma format attım ve BIOS sürümünü en güncel yaptım. Sonrasında tekrardan ban yedim. Şimdi merak ettiğim şey yeni bir anakart alıp temiz format attıktan sonra bütün her şey düzelip oyuna devam edebilir miyim?

Arkadaşlar 1 yıl önce Valorant'tan 3. parti yazılımdan ban yemiştim. Bir spoof işlemi yapılmıştı ve sorunum çözülmüştü. 15-20 gün önce bilgisayarıma format attım ve BIOS sürümünü en güncel yaptım. Sonrasında tekrardan ban yedim. Şimdi merak ettiğim şey yeni bir anakart alıp temiz format attıktan sonra bütün her şey düzelip oyuna devam edebilir miyim?
Spoofer ile tekrar banı açabilirsiniz veya yeni anakart alıp sorunu kökten çözebilirsiniz

Spoofer ile tekrar banı açabilirsiniz veya yeni anakart alıp sorunu kökten çözebilirsiniz.

Peki bazı yerlerde yok işlemci yok RAM hard disk vs ban yemiş olabilir diyorlar. Anakart kesin çözüm müdür? Çünkü BIOS'u güncellediğimde tekrar ban yedim. Sistemimin diğer parçalarında bir değişiklik yapmamıştım.

Peki bazı yerlerde yok işlemci yok RAM hard disk vs ban yemiş olabilir diyorlar. Anakart kesin çözüm müdür? Çünkü BIOS'u güncellediğimde tekrar ban yedim. Sistemimin diğer parçalarında bir değişiklik yapmamıştım.
Hocam işlemci yada disk banı gibi şeyler uydurma oluyor. Sadece anakarta ban atıyorlar zaten ücretsiz spooferlar bile artık o banı kaldırabiliyor. Anakart değiştiğinizde sorun düzelecektir

Hocam işlemci ya da disk banı gibi şeyler uydurma oluyor. Sadece anakarta ban atıyorlar zaten ücretsiz spooferlar bile artık o banı kaldırabiliyor. Anakart değiştiğinizde sorun düzelecektir.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı