Valorant'tan dava yer miyim?

Bir şey olmaz kardeşim hak edene hakkını her mecrada vermeye devam et. Kimseden hiç bir şeyden korkma. Haksızlığa uğramışsan avazın çıktığı kadar bağır ve küfret. Seni şantajlarla tehditlerle susturmaya çalışanlara iki katı küfret.
Çok haklısın abi helal olsun.

C7k aslanları klavye başında aslansınız gerçekte kedisiniz.

Onur cimkenin profil fotoğrafını kullanıyor.

Bunu ilgi için fake konu açan bir yıkığın yazması biraz komik kaçmış sanki kanka :D

Ya da anti depresan kullanan birinin 🤩

20210510_231616.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. Takımıma bir kişi geldi ve üzerime nedensizce şok oku atmaya başladı. Bende kendimi tutamayıp küfür ettim. Sonra takımımdaki kişi bu ettiğim küfürlerin hepsini video kaydına almış. Bana adli işlem başlatılacağını söyledi. Bir şey olur mu? Yaşım küçük ve eğer adli işlem başlatılırsa sicilime işler ve dolayısıyla hayatta birçok zorlukla karşılaşırım. Şimdiden teşekkür ederim.

Adam seni fena korkutmuş. Hiçbir şey yapamaz rahat ol.

Arkadaşlar selam. Takımıma bir kişi geldi ve üzerime nedensizce şok oku atmaya başladı. Bende kendimi tutamayıp küfür ettim. Sonra takımımdaki kişi bu ettiğim küfürlerin hepsini video kaydına almış. Bana adli işlem başlatılacağını söyledi. Bir şey olur mu? Yaşım küçük ve eğer adli işlem başlatılırsa sicilime işler ve dolayısıyla hayatta birçok zorlukla karşılaşırım. Şimdiden teşekkür ederim.

Kayıt almak zaten yasa dışı senin sesini senden izin almadan kaydetmiş salla gitsin fakat bir daha sövme.

Hocam 20 yaşınızdasınız.

Herhangi bir şey oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı