Valorant'tan haksız ban yedim

Ahmet525277

Centipat
Daha fazla  
Oncelikle selamlar. Daha once her gün Valorant'a girip oynadigim gibi dun de hesabima girdim ve hesabimin 3. parti yazilimdan yasaklandigini ogrendim. Kesinlikle 3. parti yazilim kullanmadigima eminim. Direkt Riot Games'e incelenmesi icin destek talebi yolladim benim gibi bu olayi yasayan var mı? Dikkate alırlar mı? Banım açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç kişide daha böyle haksız banlanmalar olmuş.
Desteğe kendinizi ispatlar iseniz açılacaktır.

Bu tür çok kişilik oyunların katı kuralları olur(Valorant, Pubg, CS GO tarzı). Oyun dosyalarına dokunmak, ekleme çıkarma yapmak, mod kurmak, arka planda korsan yazılım-program kullanmak gibi şeyler kalıcı ban sebebidir. Oyunun açığından faydalanmak(bug kullanmak), aynı hileciyle birkaç defa yan yana gelmek(ortak olmak), takım arkadaşına ateş etmek gibi birçok süreli ve süresiz ban sebebi bulunuyor.

Maalesef destek haksız hile yedim yazısını görünce hesabın şu tarihte açılacak diye mesaj atıyor. Bu tarihe kadar giremeyeceksin yeni hesap açıp oyna vesaire. Yani ilgilenmeyeceklerdir. Çünkü Vanguarda Çok güveniyorlar.

ciddi misiniz ben radiantım turnuvalarında da yer aldım önümüzdeki sezonda da yer alacağım gerçek mi bu delircem ayrıca aynı sorunu yaşayanlar ile bir benzerlik arıyorum amd ekran kartı mı kullanıyorsunuz

Evet amd kullanıyorum ama ben aptallık edip Razerin bişiyini indirip valo da fps artırmaya çalıştım. Razer Valorantla çalışıyo demişti bazıları bende indirdim. Hile değil sadece Fps optimizyonu gibi birşey. 3 ay ban yedim.

Geri
Yukarı