Valorant'tan haksız ban yedim

emirkaracaoglu

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ı 6 aydan fazla bir süre önce silmiştim ve bugün yüklediğimde hesabımın 3.parti yazılım yüzünden kalıcı ban yediğini gördüm. En son oynadığımda sıkıntı yoktu, sizce hesabım mı çalınmıştır yoksa bir hata mı olmuştur? Kalıcı banı açtırabilir miyim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-19_205901968.png
    resim_2023-02-19_205901968.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 81
Valorant'ı 6 aydan fazla bir süre önce silmiştim ve bugün yüklediğimde hesabımın 3.parti yazılım yüzünden kalıcı ban yediğini gördüm. En son oynadığımda sıkıntı yoktu, sizce hesabım mı çalınmıştır yoksa bir hata mı olmuştur? Kalıcı banı açtırabilir miyim?
Hocam hesabın çalınmış olabilir. İhtimal var. Fakat valorant desteğede yazarsan sana daha sağlıklı bir biçimde yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Donanım banı değilse yüksek ihtimal açarlar.

Kardeşim tam 3 yıl ban yedim haksız yere bekliyorum yapacak bir şey yok ):

Merhaba. Kendin başka hesapla girdiğinde donanım banı gibisine oyun atmıyorsa eğer sadece hesabın başkası tarafından kullanılan hile tarafınca ban yemiştir veya yasaklı birşey kullanımı sonucu. O kişi veya sen bu duruma düştüysen eğer 3 ay donanım banı ve sonrasında hesabın perma şeklinde banlı olarak kalıyor. Bunla beraber kullanılan tüm hesaplarda ban yemiş ihtimali yüksek oluyor. Sonrasında ise 3 ay bitince tekrardan farklı hesapla giriş yapılabilir. Hatalı olduğunu düşünüyorsan eğer ticket atmayı denemelisin ama söz konusu hile ve yasaklı uygulama olursa yardım ediceklerini sanmıyorum.

Merhaba. Kendin başka hesapla girdiğinde donanım banı gibisine oyun atmıyorsa eğer sadece hesabın başkası tarafından kullanılan hile tarafınca ban yemiştir veya yasaklı birşey kullanımı sonucu. O kişi veya sen bu duruma düştüysen eğer 3 ay donanım banı ve sonrasında hesabın perma şeklinde banlı olarak kalıyor. Bunla beraber kullanılan tüm hesaplarda ban yemiş ihtimali yüksek oluyor. Sonrasında ise 3 ay bitince tekrardan farklı hesapla giriş yapılabilir. Hatalı olduğunu düşünüyorsan eğer ticket atmayı denemelisin ama söz konusu hile ve yasaklı uygulama olursa yardım ediceklerini sanmıyorum.
Reportlama yüzünden askıya aldılar hile veya uygulama kullanmadım.

Ben anlamadım Her ban yiyen oyuna girmedim sonra ban yedim diyor Siz mi yalan atıyorsunuz yoksa Valorant girmediginiz için sizi mi cezalandiriyor anlamıyorum.

Reportlama yüzünden askıya aldılar hile veya uygulama kullanmadım.

Geçmiş olsun, oyunda yanılmıyorsam dediğin hile ve uygulama harici olarak yemediğini anladım. Muhtemelen dediğin şekilde rapor üzerinden öncesinde geçici olarak yasaklama veya banlar yaşadıysan sonra ki zamanlarda kalıcı ban yiyebiliyorsun. Bu da açıkçası ne yaptığına bağlı oluyor. Ticket açarak sorup geri bildirim aldın mı?

Geçmiş olsun, oyunda yanılmıyorsam dediğin hile ve uygulama harici olarak yemediğini anladım. Muhtemelen dediğin şekilde rapor üzerinden öncesinde geçici olarak yasaklama veya banlar yaşadıysan sonra ki zamanlarda kalıcı ban yiyebiliyorsun. Bu da açıkçası ne yaptığına bağlı oluyor. Ticket açarak sorup geri bildirim aldın mı?

Ticket açtım bekliyorum dün akşam yolladım teşekkür ederim.

Ben anlamadım Her ban yiyen oyuna girmedim sonra ban yedim diyor Siz mi yalan atıyorsunuz yoksa Valorant girmediginiz için sizi mi cezalandiriyor anlamıyorum.
Yalan falan attığım yok 2 bucuk yıldır bu oyunu oynuyorum ve gayette iyiyim ban yediğim hesapta rekorum 60 killdi fakat herhangi bir hile kullanmadım bir süre o hesapta oynamadım tekrar oyuna girdim 1 2 ay oynadım ban yedim hatırladığım kadarıyla 1 2 aymı hatırlamıyorum fakat yalan falan söylemiyorum eğer yalan söyleseydim burda hakkımı aramazdım. ayrıca ben girmedim falanda demedim?

Ticket açtım bekliyorum dün akşam yolladım teşekkür ederim.

Yalan falan attığım yok 2 bucuk yıldır bu oyunu oynuyorum ve gayet de iyiyim ban yediğim hesapta rekorum 60 killdi fakat herhangi bir hile kullanmadım bir süre o hesapta oynamadım tekrar oyuna girdim 1 2 ay oynadım ban yedim hatırladığım kadarıyla 1 2 aymı hatırlamıyorum fakat yalan falan söylemiyorum eğer yalan söyleseydim burada hakkımı aramazdım. Ayrıca ben girmedim falanda demedim?

6 aydan uzun süre silmiştim demek girmedim demek.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı