Valorant'tan VAN 152 haksız ban

@testt444 Kral boşver. Beni de durduk yerde banladılar. Para da yatırmıştım. Yapacak bişey yok. Hile açan adamlar anakart banını kaldırıp yeniden açıyor. Böyle olması iyi oldu. CS:GO'ya döndüm. Tavsiye ederim. Valoda CS'den daha çok hileye denk geliyordum. CS'de faktörde yüksek denk gelmedim hala.
Bu arkadaşa katılıyorum o kadar para yatırdığım valoda denk geldiğim hileler haksıx yere yediğim chat banları(bilette bile hata olmuş diyip geri açmıyorlar :D)go ya geçtim 5 kurus yatırmadan iyi kötü envanter dizdim çıkan kasaları satarak kafam rahat tavsiyem csgo geçmen

@Sleex0x0 iyi akşamlar sanırım sorunun nedenini buldum logitech g hub kullanıyor musunuz ? superlight mouse'um var sanırım kaynağı o siz de kullanıyor musunuz?(öncesinde açıklayayım programı sadece 400 dpi'a ayarlamak için kullanıyorum onun dışında makro vs. tabii ki yok arkadaşlar)
Ghub kullanıyorum ban sebebi o değil bu arada

Bende Razer'in programı var hocam. Ayrıca Logitech gibi tanınmış bir markaya sırf programında makro içeriyor diye ban atılacağını sanmıyorum. Zaten sizde kullanmamışsınız.

Sanki siz milleti kandırıyor gibisiniz ticket attım falan deyip? Kopyala yapıştır yapan bir şirket işi gücü yok sana cevap vercekler öyle mi? Kendini kandırmaya devam et dostum...

Bence siz yanlışlıkla makro tuşuna bastınız diye ban yediniz yanlışlık olmuş herhalde.

Bence siz yanlışlıkla makro tuşuna bastınız diye ban yediniz yanlışlık olmuş herhalde.

Ya böyle bir saçmalık olabilir mi şu an dediğinin saçma olduğunu kendinde biliyorsun? Benim faremde makro tuşu var tamam ancak ben ona hiç basmadım. Hadi bastım diyelim. Benim farem o makro tuşuna tıklayınca 2 kez sol Click tıklıyor ancak basınca hiçbir şey değişmiyor delaylı banım vardı o an ban yediğimi anlayınca poligonda test ettim ki zaten böyle bir farenin özelliğine ban da atamazlar. Ticketlar zaten tamamen kopyala yapıştır. Ben adama diyorum ki ban yeme sebebim ne hangi maçta ne tespit edilmiş gösterin diyorum, adamlar bana diyor ki;
Kötü haber elçisi olmak istemem ama donanım banı yemişsin sonra o donanım banını açıklıyor falan filan zart zurt. Adamların tek yaptığı şey crtl C+ CTRL v başka bir şey yok. Dikkate alma diye bir şey yok oyuncuya önem verme Riot'tan beklenir mi zaten. Gerçekten çok sinirliyim.3. parti uygulamalarına bile başvurmayı düşünüyorum şu anda. İnsanlar hile açıyor ban yese bile banı tekrar açıyor ben burada normal eğlenmek için giren bir insan ban yiyorum ve maalesef Riot AFK.

Ya böyle bir saçmalık olabilir mi şu an dediğinin saçma olduğunu kendinde biliyorsun? Benim faremde makro tuşu var tamam ancak ben ona hiç basmadım. Hadi bastım diyelim. Benim farem o makro tuşuna tıklayınca 2 kez sol Click tıklıyor ancak basınca hiçbir şey değişmiyor delaylı banım vardı o an ban yediğimi anlayınca poligonda test ettim ki zaten böyle bir farenin özelliğine ban da atamazlar. Ticketlar zaten tamamen kopyala yapıştır. Ben adama diyorum ki ban yeme sebebim ne hangi maçta ne tespit edilmiş gösterin diyorum, adamlar bana diyor ki;
Kötü haber elçisi olmak istemem ama donanım banı yemişsin sonra o donanım banını açıklıyor falan filan zart zurt. Adamların tek yaptığı şey crtl C+ CTRL v başka bir şey yok. Dikkate alma diye bir şey yok oyuncuya önem verme Riot'tan beklenir mi zaten. Gerçekten çok sinirliyim.3. parti uygulamalarına bile başvurmayı düşünüyorum şu anda. İnsanlar hile açıyor ban yese bile banı tekrar açıyor ben burada normal eğlenmek için giren bir insan ban yiyorum ve maalesef Riot AFK.

Haklısın dostum Valorant'ta ilki başarmışsın o zaman ne diyeyim helal olsun.

Geri
Yukarı