Valorant'tan VAN 152 haksız ban

arkadaşlar bununla ilgili çok fazla kişi buldum discord sunucusu açtım bu durumdan şikayetçi olanlar gelebilir buraya discord linki atılıyor mu ki? sorunu çözmeye yönelik topluluk oluşsun istedim birileri bilgilendirebilir mi ?

Ticket attığında 17 maç MVP olduğunuz için ban attık mı yazdılar garipmiş ilk defa duydum helal olsun.

Kardeşim Valorant manuel olarak ban atmıyor Vanguard atıyor hep. Vanguard sözde bir hile koruma yazılımı. Ve bu insan olmayan bot olan bir yazılıma ban yetkisi veriliyor. Vanguard denen sözde üst düzey hile koruması olarak söz edilen bu yazılımda hile olmayan bir şeyi hile olarak algılasada ban yiyorsun. Riot'un manuel olarak ban atması için belli bir report sayısını geçmesi lazım. Örneğin bir oyuncu 150 tane report aldı diyelim o zaman bir Riot'tan bir kişi o oyuncunun oynayışına bakıyor onun dışında Full Vanguard ban atıyor.

@Sleex0x0 iyi akşamlar sanırım sorunun nedenini buldum logitech g hub kullanıyor musunuz ? superlight mouse'um var sanırım kaynağı o siz de kullanıyor musunuz?(öncesinde açıklayayım programı sadece 400 dpi'a ayarlamak için kullanıyorum onun dışında makro vs. tabii ki yok arkadaşlar)

@Sleex0x0 iyi akşamlar sanırım sorunun nedenini buldum Logitech G HUB kullanıyor musunuz? Superlight Mouse'um var sanırım kaynağı o siz de kullanıyor musunuz?(öncesinde açıklayayım programı sadece 400 DPI'a ayarlamak için kullanıyorum onun dışında makro vs. tabii ki yok arkadaşlar)

Bende Razer'in programı var hocam. Ayrıca Logitech gibi tanınmış bir markaya sırf programında makro içeriyor diye ban atılacağını sanmıyorum. Zaten sizde kullanmamışsınız.

SORUN ÇÖZÜMÜ İSE BİR RİOT YETKİLİSİNDEN İNCELEME TALEP ETMEMİZ GEREKİYORMUŞ ŞİMDİ ONUNLA İLGİLENİYORUM İNCELENDİKTEN SONRA HEM HWİD HEM HESAP BANI KALKIYORMUŞ DUYUMLARIM VE ARAŞTIRMALARIM BU YÖNDE ÇÖZÜLDÜĞÜNDE HABER VERECEĞİM

bu arada buradaki sorun ile aynı sorunu yaşıyorum bu arkadaşın bu konu ile alakalı sanırım 4 videosu daha var hepsini izledim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynı soruna sahibim ama kendisi sorunu çözememiş sadece hesap banını açabilmiş hwid ban duruyor başka pcye geçmiş izlemek isterseniz diye bırakıyorum

Kardeşim Valorant manuel olarak ban atmıyor Vanguard atıyor hep. Vanguard sözde bir hile koruma yazılımı. Ve bu insan olmayan bot olan bir yazılıma ban yetkisi veriliyor. Vanguard denen sözde üst düzey hile koruması olarak söz edilen bu yazılımda hile olmayan bir şeyi hile olarak algılasada ban yiyorsun. Riot'un manuel olarak ban atması için belli bir report sayısını geçmesi lazım. Örneğin bir oyuncu 150 tane report aldı diyelim o zaman bir Riot'tan bir kişi o oyuncunun oynayışına bakıyor onun dışında Full Vanguard ban atıyor.

Ticket atıp sordum Vanguard oyuna etki eden 3. parti yazılımı algıladığında ban atıyor muş güzel sallamışsınız tebrikler bilmeyenlerde gerçek sanar :D

Ticket atıp sordum Vanguard oyuna etki eden 3. parti yazılımı algıladığında ban atıyor muş güzel sallamışsınız tebrikler bilmeyenlerde gerçek sanar :D

Sanki siz milleti kandırıyor gibisiniz ticket attım falan deyip? Kopyala yapıştır yapan bir şirket işi gücü yok sana cevap vercekler öyle mi? Kendini kandırmaya devam et dostum...

arkadaşlar bu durumda olan azımsanmayacak kadar insan var peşini bırakmayacağım bu işin kariyerimi bitirir bu durum
Türkiye tarafı ile iletişime geçemediğimiz için değişen birşey olmuyor. Zamanla herkes sıkılacak CS:GO gibi olacak bir oyun. Sadece Kanada'dan kopyala yapıştır cevaplar geliyor. Yok ticket attım yok şöyle cevap geldi diyenleri aldırış etmeyin. Firmanın kötü olduğunu kabul edemeyen arkadaşlar onlar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı