Valve Complete pack alınır mı?

ykslali

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam indirimlerinde bu paket 25 liraya düşmüş CS:GO harici bu oyunların hiçbirini oynamadım sizce 25 liraya alınır mı? CS:GO'yu sürekli severek oynuyorum fakat diğerlerini söylediğim gibi denemedim bile.

Bence alınır.
Pakette eski CS oyunları, Half-Life serisi, Portal serisi, Left 4 Dead serisi ve birkaç küçük oyun daha var. Sırayla gidecek olursak; CS:GO oynayan birisini eski CS oyunlarının mekanikleri ne kadar sarar bilemem, Half-Life serisi zaten kült bir seridir ve singeplayerın yanında Half-Life 1'in multiplayerı hala daha aşırı zevkli, Portal oyunları hikayeli bulmaca oyunlarıdır eğer bulmaca çözmeyi seven birisi iseniz bu oyunları da seversiniz, Left 4 Dead ise oynayabileceğiniz en zevkli co-op oyunlardan birisidir. Bunların hepsi birlikte 25 TL'ye fazlası ile değer bence. Ayrıca ana oyunların yanında bu oyunların her birinin tonla topluluk yapımı mod ve haritası var.

Ben geçen yaz indirimlerinde almiştım 10 tane oyun varsa 4-5 tanesini oynuyorum hiç pişman değilim çünkü 5 oyunun hepsi de efsane güzel. Paketde ki oyunların tanesi 18.50TL haberiniz olsun. Aynısı portal ve L4D2 gibi oyunlar için geçerli ki sadece bu oyunlar için bile alınır. Bir oyuna 18.50TL vermektense bütün Valve oyunlarına 25TL verin daha iyi ben hiç pişman değilim. Içinden sadece 2 tane oyun oynasanız bile yine kar edersiniz. Valve oyunları 18.50TL, 2 tanesi 37TL yapar ama siz 25TL'ye hepsini alıyorsunuz. Tek eksiği keşke garry's mod olsaydı. Şuan 42tl indirimli hali bile 21tl oldu, eski fiyatı indirimsiz 18tl.

Son düzenleme:
Başlıktaki arkadaşın sorusunu ben de tekrar etmek istiyorum. Valve Complete Pack 40 küsür liraya düşmüş ama ben FPS türünü seven birisi değilim. Alırsam envanterim türlü türlü şeyle dolacak deathmatch classic, day of defeat vs. gibi saçma sapan şeylerle. TF2, CS:GO gibi online rekabetçi oyunlarla da hiç aram yoktur HL serisini de sevmem. Yani alsam bile hiçbir zaman oynamayacağım oyunlarla dolu. Ancak 40küsür TL fiyatı çok cezbedici sadece hesap dolu gözüksün demek için alınır mı bu oyunlar sizce? Hesabın dolu gözükmesinin bir katkısı olur mu peki?

Geri
Yukarı