Valve hileleri neden engellemiyor?

Şimdi arkadaşım, bu yorumunda bir mantık göremiyorum. Bir insan zaten hile vs. kullanmadığı sürece TF’si düşmüyorsa ve ben hile kullanmayıp kullananlardan şikayetçiysem, ne yapabileceğimi anlatır mısın? Valve’in savunulacak tarafı yok, TF ufak olarak etkilese bile genel bir etkisi yok. Karşı takım 5 giriyor 1’i hile açıp onları taşıyor. Güya Trust Factor’üymüş.
Trust Factor'ün etkenlerini tam olarak bilmiyoruz, ancak kaliteli bir topluluk üyesi olmanız gerekiyor.
Profiliniz gizli ise,
CS süreniz gizli ise,
Steam Başarım hilesi yaptıysanız,
Eklediğiniz ban'lı arkadaşınız var ise,
Aktif olarak CS oynamıyorsanız,
Topluluk hizmetlerini kullanmıyor iseniz,
Hesabınız 0 level ise, tabii ki trust factor'ünüz düşük olur. Yapabileceğin şeyleri valve "Kaliteli bir topluluk üyesi olmanız" olarak özetliyor. Valve Trust Factor'e güveniyor. Steam kullanan herkese değil. Tabi Prime hesabınız yok ise, bunlara bakılmıyor bile. Doğrudan 0 trust factor'ünüz oluyor.

Trust Factor'ün etkenlerini tam olarak bilmiyoruz, ancak kaliteli bir topluluk üyesi olmanız gerekiyor.
Profiliniz gizli ise,
CS süreniz gizli ise,
Steam Başarım hilesi yaptıysanız,
Eklediğiniz ban'lı arkadaşınız var ise,
Aktif olarak CS oynamıyorsanız,
Topluluk hizmetlerini kullanmıyor iseniz,
Hesabınız 0 level ise, tabii ki trust factor'ünüz düşük olur. Yapabileceğin şeyleri valve "Kaliteli bir topluluk üyesi olmanız" olarak özetliyor. Valve Trust Factor'e güveniyor. Steam kullanan herkese değil.
Saçma ben mesela insanlar hesabımı görüp (oyunlarımı görüp) hesabımı hacklemesin diye kapatıyorum Profili.

İndirime girsin diye cüzdanda 35 TL bekletiyorum. Önceden tek başıma oynamıştım, aşırı yavaş gelmişti ama herkes bi' kaç kişi beraber girmeyi öneriyorlar. Deneyelim dedik indirim gelir gelmez alacağım.
Ben aldım 12 şubatta indirimdeydi Deluxe edition al daha karlı çıkarsın sadece 10 TL fark oluyor indirimde 45 TL oluyor Deluxe.

"Valve hileleri engellemiyor" lafını söylemeden önce size düşenleri yaptınız mı?
Prime'ınız var mı?
Trust factor'ünüz yüksek mi?
Ana hesabımda sadece 5 yıl veteran'larla eşleşiyorum. Hiçbirisi hile değil. Yüksek Trust Factor'ünüz yoksa hileyle karşılaşmanız normal. Valve, Trust Factor'e güveniyor. Trust Factor'ün yoksa zaten bir şey bekleme.
Kardeşim Counter Strike Global Offense'ı uzun yıllardır oynuyorum Trust faktörümle alakalı bir sıkıntı yok Legendary Eagle Master'a kadar çıktım fakat rütbe fark etmiyor var hile dolu kaynıyor, sinirlendiğimden silmiştim bayadır oynamıyordum rank'ım gitmiş doğal olarak girdim rankımı geri kazanmak için adamlar daha kapıdan geçmeden taramaya başlıyor, her attığı tek mermi 147 hit vahiy mi geldi bu adama sence?

Yeni konular

Geri
Yukarı