Valve neden hiçbir oyunu bitirmiyor?

Valve DotA 2, CS:GO, Team Fortress 2'den çok para kazanıyor. Tamamen tek oyunculu bir oyundan alacakları yetersiz paraya geri dönmek için hiçbir nedenleri yok. Ayrıca Steam'in tek başına getirdiği nakit, Half-Life, l4D, portal serisinin şimdiye kadar getirdiği veya getireceğinden daha büyüktür.

Başka konu açmamak için soruyorum her zaman Team Fortress 2 oynuyorum (günde 10 saatti bir ay önce) Valve neden bot krizi ile ilgili bir şey yapmıyor bu kadar para kazanıyorlarsa? Ayrıeten 1500 güne yakın düzgün bir güncelleme getirmediler. Tabi "updated localizition files" güncellemelerini saymıyorum.

(Acaba Valve bizi oyundan soğutup üçüncüsünü ortaya çıkarıp herkese onu mu oynatacak...kim bilir?)

Valve Half-Life: Alyx'i 300 kişi ile nasıl yaptı acep. (emin değilim sayi ile ilgili)

Başka konu açmamak için soruyorum her zaman Team Fortress 2 oynuyorum (günde 10 saatti bir ay önce) Valve neden bot krizi ile ilgili bir şey yapmıyor bu kadar para kazanıyorlarsa? Ayrıeten 1500 güne yakın düzgün bir güncelleme getirmediler. Tabi "updated localizition files" güncellemelerini saymıyorum.

(Acaba Valve bizi oyundan soğutup üçüncüsünü ortaya çıkarıp herkese onu mu oynatacak...kim bilir?)

Bence bunun cevabı, oyuncular her ne kadar oyunlarındaki sorunlardan yakınsa da Valve oyunlarını oynamaya devam ediyor. Valve de bunun farkında. Oyunlarındaki sorunları çözmese bile oyunlarının oynanacağını biliyor. Bu yüzden bu kadar gevşek davrandıklarına eminim.

Çok sevilen oyunların yenisini çıkarmama nedenleri korku olabilir çok tutmuş biri oyunun yenisini çıkarıp kötü yaparlarsa oyunun kitlesi azalma ihtimali var hiçbir oyun kolay kolay milyonlarca satmaz.

Geri
Yukarı