Valve neden Counter-Strike'yi güncellemiyor?

• Konuyu başlatan Yadro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 923

Yadro

Decapat
Çok merak ediyorum neden Valve Counter-Strike (1.6)'yı güncellemiyor? Oyuna CS:GO çıktığından beri gram güncelleme gelmedi. Hala kaliteli bir kitlesi var. Onun yerine CS:GO Lite neden çıkmıyor? iyi olabilir aslında. Rekabetçi gelse grafikler biraz güncellense? Nereden geri bildirim yollayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun yapıldığında henüz ben hayatta bile değildim. Bu kadar eski bir oyunun neyini güncelleyecek ki? Hatası falan olursa anca güncellenir. Bir şey eklemeleri mantık dışı olur. Ayrıca CS:GO onun yeni ve geliştirilmiş hali zaten.

Cs 1.6 ve hl1 gibi oyunlara nadiren güncelleme geldiği oluyor aslında ama zaten kitlenin çoğu da crackli sunucularda oynuyor diye biliyorum.

3-4 lira birşey zaten, güncelleme duyursalar milyon satar.

Ben dahil birçok kişi hâlâ daha oynuyor ama oyun bu halde olduğu için oynuyoruz.

Başka bir esprisi yok yani :)

O kadar büyük bir güncelleme beklentim yok. Az birşey Recoil azalsa bile iyi olur.
kitlenin çoğu da crackli sunucularda oynuyor diye biliyorum.

Çünkü bu kadar kötü grafikli bir oyuna kimse para vermek istemiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı