Valve neden hile sitelerini kapatmıyor?

Söylentilere göre valve şirketi öldürülüp yerine Yassi Kohen adında yahudi iş adamı getirilmiştir. Kapatmaması işine geliyor ban yiyen kullanıcı demek yeniden hesap açıp seçkin satın alması demek.
Dollar bills, dollar bills
Watch it falling for me, I love the way that feels.
Hilelerin seçkin alıcağını düşünmüyorum ben. Aynı zamanda bir sorun var, ban yemiyorlar :D.

Hilelerin seçkin alıcağını düşünmüyorum ben. Aynı zamanda bir sorun var, ban yemiyorlar :D.

Bu onun ileride Steam'e paşa paşa geri dönmeyeceği anlamına gelmiyor :).
Ama tabii ki de yanlış bir düşünce bu bana göre tamamiyle engellenmeleri daha sağlıklı bir yol ilerlemelerine neden olur. Çünkü hile kullanmayanlar kullananlara göre daha kaliteli bir ortam sunuyor bu aşikar, kaliteli ortam para kazanmaktan çok çok daha önemli.
"Herhangi bir ortamda sadece CS:GO oynanmıyor Valorant, CS:GO, PUBG, Rust, R6 gibi gibi farklı farklı oyunlar oynanıyor. CS:GO'da hile kullanarak global olsan bile anca çoluk çocuk kandırırsın diyelim PUBG geçtiniz PUBG'de de mi hile kullanacaksın? Hile kullanmadın diyelim arkadaşların anlamayacaklar mı ulan CS:GO'da global Elite olan adam PUBG'de yerlerde sürünüyor demeyecekler mi? Sözün özü hem paranızdan hem zamanınızdan kaybedeceksiniz üstüne bir de rakipten temiz bir küfür yiyeceksiniz. Bırakın bu saçma sapan işleri multiplayer oynayamıyorsanız singleplayer hikaye oyunu oynayın hile ile oynayacağına sil oyunu daha iyi."

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı