CS2 Valve anti hile hatası

192267

Kilopat
İyi akşamlar herkese, 3 gün önceki CS2 güncellemesinden sonra bu hatayı almaya başladım. Oyun dosyalarını defalarca doğruladım, Steam dahil oyunu 2 kere silip baştan yükledim ama bir türlü sorunu çözemedim. Arka plandaki tüm uygulamaları dahi sonlandırdım ama bu hatayı almayı devam ediyorum. İşin ilginç yani arkadaşlarım lobiye davet attığı zaman onlarla girebiliyorum ama tek başıma oyuna giremiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• zzz.png
    zzz.png
    284,9 KB · Görüntüleme: 184
  • Screenshot_489.png
    Screenshot_489.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 177
İyi akşamlar herkese, 3 gün önceki CS2 güncellemesinden sonra bu hatayı almaya başladım. Oyun dosyalarını defalarca doğruladım, Steam dahil oyunu 2 kere silip baştan yükledim ama bir türlü sorunu çözemedim. Arka plandaki tüm uygulamaları dahi sonlandırdım ama bu hatayı almayı devam ediyorum. İşin ilginç yani arkadaşlarım lobiye davet attığı zaman onlarla girebiliyorum ama tek başıma oyuna giremiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
Oyunu silip yükledikten sonra doğrulayıp girin diyor bir sitede fakat garip bir yöntem gibi geldi. Sizin yaşadığınız ise daha garip.

İlerideki güncellemeler ile bu hatada düzelebilir.
Oyun hala betada olduğu için bu tarz hatalara bence çok şaşırmamak lazım.

Kullanıcı hesabından bir kere çıkıp Steam'ı tamamen kapatıp tekrar girer misin?

Her şeyi denedim Reddit dahil bütün forumları dolaştım bu sorunu yaşayan başkaları da var ama çözümü yazan kimseyi bulamadım ben de burada konu açmak istedim.

Oyun betada olduğu için böyle garip hatalar ile karşılaşabilirsiniz ilerideki güncellemeler ile muhtemelen sorun çözülecektir yapacak pek bir şey yok maalesef.
Sorunu birçok kişi yaşadıysa zaten fixlenmesi tahminen çok uzun sürmez.

Geri
Yukarı