Valve Steam Deck özel portal evreninde geçen oyun çıkarıyor!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Steam Deck çıkışını gerçekleştirdi. Valve Steam Deck nasıl kullanılacağını daha iyi anlatmak için portal evreninde geçen mini bir oyun çıkaracak. Oyunun ismi Aperture Desk Job. 1 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Steam Deck olmasa bile kontrolcü ile oynanabilecek. Ücretsiz olacak. Valve'dan uzun zaman sonra Portal'la ilgili mini de olsa oyun görmek güzel bir duygu. Umarım sonraki zamanlarda sahip olduğu oyun markaların 3. oyunlarını da görebiliriz.

Kaynak: Valve made a bite-sized new Portal game for the Steam Deck

Oyunun Linki:

Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Son düzenleme:
Steam Deck çıkışını gerçekleştirdi. Valve Steam Deck nasıl kullanılacağını daha iyi anlatmak için portal evreninde geçen mini bir oyun çıkaracak. Oyunun ismi aperture desk job. 1 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Steam Deck olmasa bile kontrolcü ile oynanabilecek. Ücretsiz olacak. Valve'dan uzun zaman sonra Portal'la ilgili mini de olsa oyun görmek güzel bir duygu.

Kaynak: Valve made a bite-sized new Portal game for the Steam Deck
Half Life 3 de gelir mi yoksa? 😏

Half Life 3 de gelir mi yoksa? 😏
Bence serinin devam oyunu olduğu için yeni bir teknolojiye çıkarmazlar çünkü neredeyse kimsede VR teknolojisi yok PC gibi kolay elde edilen bir bileşen olursa o zaman half life oyunları VR’a çıkmaya başlayabilir,asıl konuya gelirsek yine *BENCE* half life alxy üzerinde fazla yoğunlaştıkları için dinleniyorlardır ve yeni projeler geliştiriyorlardır diye düşünüyorum.

Bence serinin devam oyunu olduğu için yeni bir teknolojiye çıkarmazlar çünkü neredeyse kimsede VR teknolojisi yok PC gibi kolay elde edilen bir bileşen olursa o zaman half life oyunları VR’a çıkmaya başlayabilir,asıl konuya gelirsek yine *BENCE* half life alxy üzerinde fazla yoğunlaştıkları için dinleniyorlardır ve yeni projeler geliştiriyorlardır diye düşünüyorum.
Half Life 3 çıkarsa hem PC hem VR için gelir diye düşünüyorum.

Oyun erişime açıldı, indirip deneyebilirsiniz. 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı