Vamos 5A RTX 3050 alınır mı?

Hocam o fiyata yakın 12. Nesil sistemler önerdik yukarıda onları düşünmez misiniz?
Anakartı b660a çeksem seçeneklerden 2k ekleyebilirim bütçeme

Bide hocam şey sorcam Aquarius 5T11-RTX3060/Ti - Game Garaj bu sisteme çok ısınıyor demiş bazı arkadaşlar bunun anakartını yükseltsem ısınır mı

Bu halde nasıl mesela

Bu sizin attığınız sistemde PSU'nun kaliteli olduğunu hiç sanmıyorum. Ki bu parça da çok önemli.

Hocam o fiyata yakın 12. Nesil sistemler önerdik yukarıda onları düşünmez misiniz?

Bu sizin attığınız sistemde PSU'nun kaliteli olduğunu hiç sanmıyorum. Ki bu parça da çok önemli.
hocam valla ben anakart ve psudan pek anlamıyorum senin attığına baktım o da iyi görünüyor 20kya fln iyi hazır sistem varsa bakabilirim yani 3060 ve i5 12400 veya ryzen 5 5600 düşünüyorum ekran kartı ve işlemci olarak 2k-3k fln üstüne çıkabilirim bütçemin

hocam bide şeyi sorcaktım işlemci soğutucu gerekli mi yani 1k civarı ekleyip almaya değer mi

Son düzenleme:
hocam valla ben anakart ve psudan pek anlamıyorum senin attığına baktım o da iyi görünüyor 20kya fln iyi hazır sistem varsa bakabilirim yani 3060 ve i5 12400 veya ryzen 5 5600 düşünüyorum ekran kartı ve işlemci olarak 2k-3k fln üstüne çıkabilirim bütçemin

hocam bide şeyi sorcaktım işlemci soğutucu gerekli mi yani 1k civarı ekleyip almaya değer mi
Bütçeniz varsa neden olmasın tabiki iyi olur. Hocam bütçenizi tam olarak belirtir misiniz yorumlara. @messinicocugu hocam yardımcı olsun size müsait ise kendisi.

Hatta yeni bir konu açın isterseniz bütçenizi belirtip daha net olsun isterseniz.

Bütçeniz varsa neden olmasın tabiki iyi olur. Hocam bütçenizi tam olarak belirtir misiniz yorumlara. @messinicocugu hocam yardımcı olsun size müsait ise kendisi.

Hatta yeni bir konu açın isterseniz bütçenizi belirtip daha net olsun isterseniz.
hocam bütçem net 20k ama 6-7k'ya monitör düşünüyorum ondan 1-2k kısıp kasa alırken kullanabilirim yani 22k civarı bir bütçem var

öyle yapıyım hocam yeni konu açıyım teşekkürler.

16K'ya bu sistemi alabilirsin:
hocam ekran kartını nvidia düşünüyorum bu nasıl sence

Dosya Ekleri

• Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 14
Hocam ekran kartını NVIDIA düşünüyorum bu nasıl sence

Fiyatına göre kötü, SSD'yi NV2 1TB yapıp bunu al:

Fiyatına göre kötü, SSD'yi NV2 1TB yapıp bunu al:
teşekkürler bunu alacağım muhtemelen. monitör olarak ne önerirsiniz 5000-6500 tl arasında 165 hz 2k düşünüyorum

16K'ya bu sistemi alabilirsin:
hocam kusura bakma yine rahatsız ediyorum ama bunun ram'ini kingston anakartı b550m-e ssd'yi de 1 tb nv2 yapsam 19k'ya alınır mı sence

Yeni konular

Geri
Yukarı