Vampirler vs İnsanlar

Kim alır?

• Vampirler.

Oy: 24 57,1%
  • İnsanlar.

Oy: 18 42,9%

• Oy verenlerin toplamı
    42
@Recep Baltaş arkadaş bana küfür edip sildi. Acaba ip adresini bana yollar mısınız arkadaşın şikayet edicem de? Teşekkür ederim efendim. Sen bittin hehe.
Hocam şirketteyim gel çayımı iç.(Küfür yok bu arada ban yedirtme bana):)
Yalnız beni benden alırsan seni sana bırakmam haberin olsun.
Yalnız benim yerime arkadaşı aldılar muhtemelen kayboldu ya da mesaisi bitti herhalde.

Son düzenleme:
Yalnız benim yerime arkadaşı aldılar muhtemelen kayboldu ya da mesaisi bitti herhalde.
Recep Baltaş IP adresini özelden attı ve kaç saattir evini bulmaya çalışıyorum. Şuan da pencereye çıkıp dışarı bakarsan beni görebilirsin ''İstanbullu'' :)
Yalnız beni benden alırsan seni sana bırakmam haberin olsun.
Bu laf geldikten sonra geri dönüyorum yalnız.. Neyse hazır kalabalık 2 şey atıştırıp gideyim :)

Nasıl ki insan yeryüzündeki en tehlikeli yırtıcı olması sebebi ile besin gözüyle baktığı herşeyi nesli tükenecek hale getirip yada çiftliklerde eziyet çekecek şekilde yetistiriyorsa, hak ettiğini bulup bugüne kadar yasattiklarinin hayvanlar için ne hissettirdiğini birinci elden deneyimlerdi.
Spor oldugu iddiasıyla avlanip, kan çiftliklerinde hortumlara bağlı şekilde sürekli kan tedarik etmesi için yasatilirdi. Zorla dogurtulan bebekler taze kan reklamı ile kutu kola gibi satılmak için annelerden ayrılırdı.
Dedim ya hak ettigimizi bulurduk.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı