Vampirler vs İnsanlar

Kim alır?

• Vampirler.

Oy: 24 57,1%
  • İnsanlar.

Oy: 18 42,9%

• Oy verenlerin toplamı
    42
INNA Romanya vatandaşı, bende Türküm. Akılla ilgisi yok ki. Tüm mermileri gumusten yapacan. Bunlar gece inlerine girdimi de güneş ışığıyla aynı özelliklere sahip fenerlerle önlerine gireceksin, ateşler salacaksin evlerine. Bu kadar. 🤭
Biliyorum G.O.R.A repliğinden esinlendim şaka maksatlı. :)

inceleme fırsatın oldu galiba vampirleri

İsterseniz buluşalım ve size tüm bildiklerimi anlatayım. Ama çok gizli bir yer olması lazım kimsenin ulaşamayacağı. :)
Vallahi yorumu beğendin ben şüphelendim. Sen bizi tenhalara götürüp ham yapacaksın galiba. Şaka bir yana gerçekten öyle bir şey olacağını düşünmüyorum ya da bu varsa bu kadar gizli saklı olabileceğini düşünmüyorum neredeler sen bunu söylüyorsan illaki yerlerini biliyorsundur.

Bildiğim kadarıyla vampirler ölümsüzler, asırlardır yaşayan bir vampir topluluğu olsa teknik olarak insandan daha bilge, daha akıllı, daha tecrübeli ve daha deneyimli olmazlar mı? İnsanları alt etmek için bu saydığım öne çıkan özellikleri kullanmaları yeterli bile.

Forumdakiler benim yalan söylemediğimi az çok bilirler. Peki ''doğum tarihiniz ne?'' sorusu sorulduğunda siteye neden 1776 yılını girdiğimi söylemiş miydim? Herkes benimle dalga geçti. Ama bilmiyorlardı ki bu onların sonu olacak? Sevgili pardon rahmetli @Jira neden aktif değil biliyor musunuz? Çünkü dalga geçenlerden biri de o idi.

Forumdakiler benim yalan söylemediğimi az çok bilirler. Peki ''doğum tarihiniz ne?'' sorusu sorulduğunda siteye neden 1776 yılını girdiğimi söylemiş miydim? Herkes benimle dalga geçti. Ama bilmiyorlardı ki bu onların sonu olacak? Sevgili pardon rahmetli @Jira neden aktif değil biliyor musunuz? Çünkü dalga geçenlerden biri de o idi.
Peki beni bulacak mısın? Ona göre kaçacağım ya da sen söyle kaçabilirim ama saklanamaz mıyım? Bu arada gollumun sağ kolu olan vampirde ne bileyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı