Vampyr %100 Türkçe Yama

Bakan olursa yazayım dedim Epic Games ilede çalışıyor haberiniz olsun, fakat ya Epic Games'ten oyuna sahip olmamdan yada Çeviri kalitesindendir bilmiyorum fakat biraz kafam karıştı, atıyorum, "KONUŞ!" diye bir seçenek vardı ve ben buna bastıgım zaman hararetli bir şey söylemsini beklerkem çok sakin bir şekilde konuştu, bir,iki defa başıma böyle bir şey geldi fakat neyse ne dedim en azından türkçe oldu hiç anlamamaktan iyidir.

Oyunu epic'ten aldım. az önce kurdum ve oynamaya başladım. Şuan bir sıkıntı görmedim. Türkçe yama gayet başarılı. İleride bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama olursa haberdar ederim sizi. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1483308

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla
Virüs Total Sonucu

Genel Proje Yöneticisi.
Evren Aydın.

Proje Yöneticileri.
Muhammet Topcu, Yusuf Alp Akarsu.

Editörler.
Alp Kaan Kara, Muhammet Topcu, Yusuf Alp Akarsu.

Çevirmenler.
Burkay Erdoğan, Dilara Eroğlu, Elif Eruçar, Hazal Emre, Kübra Yıldırım, Muhammet Topcu, Sevdenur Bakır, Türkü Şentürk, Yağız Akgül, Yağızalp Okur, Yusuf Alp Akarsu.

Emeği Geçenler.
Adem AKDOĞAN (TEST), Ömer ÖZ (KURULUM PROGRAMI), Sami Torbalı (TEST), Tuna TOYGÜN (TEST)

Türkçe yama, oyunun Steam sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır.
Türkçe Yama VAMPYR Update 3 versiyonunu kapsamaktadır.
Oyun içinde kullanılan grafikler, kalıplar dışındaki metinler Türkçe'ye çevirilmiştir.
Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.
Program, oyun klasörünü otomatik bulamazsa manuel olarak yükleyebilirsiniz.
Kurulum tamamlandıktan sonra, oyun ayarlarından alt yazıları açmayı unutmayın.
Kurulum sırasında orijinal dosyalarınız zarar görebilir.
Dosyanın kullanımıyla ilgili oluşabilecek tüm zararlar kullanıcı sorumluluğundadır.​

Eki Görüntüle 1483309

Eki Görüntüle 1483310

Eki Görüntüle 1483311
Orjinal Siteden İndirdiğim Yamada Herhangi Bir Problem Yok Fakat Verdiğiniz Dosyada Virüs Gözüküyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı