Çözüldü Van 9003 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

criumos

Centipat
Daha fazla  
Dün Windows 11'e geçtim ve Valorant'ta oyuna girerken Van 9003 hatası almaya başladım bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dün Windows 11'e geçtim ve Valorant'ta oyuna girerken Van 9003 hatası almaya başladım bunu nasıl çözebilirim?

Bu yazıyı okuyun.
Ayrıca aşağıdakı lınklerde sana aıt olan bilgisayar modelını seçerek ve uygulayarak güvenli ön yüklemeyi açabılırsın senın bilgisayar modelın aşağıda deılse araştırarak veya vıdeo ızleyerek bulabılırsın.

Ekran görüntüsü 2023-09-04 192356.png
Bilgisayar açılırken F2 veya DEL basarak BIOS'a girin. Yukarıdan boot menüsüne gelin ve Secure Boot kısmında OS Type olacaktır. Onu Windows UEFI Mode yapın. Technopatında bununla alakalı bir videosu var bakabilirsiniz. (Çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.)

Ayrıca Valorant oynuyorsan Windows 11'e geçmeni tavsiye etmem. Çok fazla sıkıntı mevcut Valorant adına. Zaman zaman canı isterse driverı hile olarak algılıyor Vanguard. Canı istediğinde de hiç sıkıntı çıkarmıyor.

Bu yazıyı okuyun.
Ayrıca aşağıdakı lınklerde sana aıt olan bilgisayar modelını seçerek ve uygulayarak güvenli ön yüklemeyi açabılırsın senın bilgisayar modelın aşağıda deılse araştırarak veya vıdeo ızleyerek bulabılırsın.

Ekran görüntüsü 2023-09-04 192356.png

Son düzenleme:
Çözüm
Şuan o menüye geldim fakat
Bilgisayar açılırken F2 veya DEL basarak BIOS'a girin. Yukarıdan boot menüsüne gelin ve Secure Boot kısmında OS Type olacaktır. Onu Windows UEFI Mode yapın. Technopatında bununla alakalı bir videosu var bakabilirsiniz. (Çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.)

Ayrıca Valorant oynuyorsan Windows 11'e geçmeni tavsiye etmem. Çok fazla sıkıntı mevcut Valorant adına. Zaman zaman canı isterse driverı hile olarak algılıyor Vanguard. Canı istediğinde de hiç sıkıntı çıkarmıyor.
Şuan o menüye geldim fakat OS type'yi bulamiyorum

Şu an o menüye geldim fakat

Şu an o menüye geldim fakat OS Type'yi bulamiyorum

Şu an o menüye geldim fakat.

Şu an o menüye geldim fakat OS Type'yi bulamiyorum.

Şu an o menüye geldim fakat.

Şu an o menüye geldim fakat OS Type'yi bulamiyorum.

Hocam her BIOS menüsü ayrıdır bilgisayar modelınız nedır ben belırmıştım yazdığım cevap ıle verdığım lınklerde sızın modelınızın varsa ona göre yapın yoksa YouTube üzerinden araştırarak bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı