Vanced güvenli mi?

YouTube'u reklamsız izleten bir program. Daha yeni Google tarafından fişi çekildi(geliştiricileri projeyi durdurmak zorunda kaldı). Bu tarz programlar tehlikeli, içindekinin ne olduğunu bilemiyorsunuz. Mümkün olduğunca izin vermekten kaçının, kişisel bilgilerinizi girmeyin.
GitHub Repolarinda kaynak kodları paylaşılıyordu diye biliyorum.

Alternatif'de kullanabilirsiniz. Mesela kiwi browser yükleyip uygulamaya adblock eklentisini ekleyip rahatça video izleyebilirsiniz veya NewPipe kullanın.

Alternatif'de kullanabilirsiniz. Mesela kiwi browser yükleyip uygulamaya adblock eklentisini ekleyip rahatça video izleyebilirsiniz veya NewPipe kullanın.
Newpipe'yi deneyimlemek istiyorum hocam nereden indirebilirim? Link gönderebilirseniz daha iyi olur. Teşekkürler. İyi günler.

Newpipe
get newpipe yazıcak oraya basın. Android 4.4+ yazan yere tıklayın. İyi günler. @Volkan S
Teşekkürler
Newpipe
get newpipe yazıcak oraya basın. Android 4.4+ yazan yere tıklayın. İyi günler. @Volkan S
@Umutin hocam indirdim güzel hoşuma gitti. Liste oluşturup kanallara abone olabiliyorum. Oturum açmadan abone olması biraz tuhaf geldi bana. Bir sıkıntı çıkmaz değil mi hocam? Bir de şunu sorayım uygulamayı ilk açtığımda popüler olanlar değil de direkt youtube anasayfa gibi yapabilme şansımız var mı? Teşekkürler. Cevabınız indirecek olanlara yol gösterici olacaktır. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Teşekkürler

@Umutin hocam indirdim güzel hoşuma gitti. Liste oluşturup kanallara abone olabiliyorum. Oturum açmadan abone olması biraz tuhaf geldi bana. Bir sıkıntı çıkmaz değil mi hocam? Bir de şunu sorayım uygulamayı ilk açtığımda popüler olanlar değil de direkt youtube anasayfa gibi yapabilme şansımız var mı? Teşekkürler. Cevabınız indirecek olanlara yol gösterici olacaktır. İyi sosyaller.
Hiçbir sorun olmaz hocam ve malesef ki youtube anasayfası gibi yapabilme şansı yok. Bu arada eğer uygulama video açmama hatası verirse önbelleği temizleyin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı