Van'da Ayakkabısız Çocuk Kalmasın

Buğra tulpar

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Ekşi sözlük vasıtasıyla Van'daki Makbule Küçükçalık ilkokul'daki bir çok küçük dostumuzun ayakkabısı olmadığı öğrendim. Van'da kışların ne kadar sert geçtiğini biliyoruz hepimiz ve önümüz kış, küçük dostlarımız adına sizden bir çift ayakkabı rica ediyorum. Normal bir çocuk botu ortalama olarak 50 TL civarında. Ben bütçemin el verdiği kadar bir ayakkabı aldım gönderirim. Sizde bir india oyun fiyatına bir çocuğun kış boyunca ayaklarının üşümemesine vesile olabilirsiniz, tabii bütçeniz varsa mont, kazak gibi şeylerde ekleyebilirsiniz. Alan arkadaş olursa aldığı ayakkabı numarasını buraya yazarsa fazladan almış ayakkabı almamış oluruz. Kargoyu yazarken okulun adını da yazarsanız çok iyi olur.

@Neşeli Enginar
@er36po
@Recep Baltaş
@Ali Güngör

Adres:
Öğretmen Fulya Özben adına;

Makbule Küçükçalık ilkokulu

Esendere mahallesi bostaniçi sokak bostaniçi belediyesi yanı ipekyolu/van postakodu 65220

İhtiyacımız olan ayakkabı numaraları:
ByWlDj.jpg

Son düzenleme:
@Neşeli Enginar Eksi sözlükteki bir arkadaşa söylüyorum abi numaraları ve isimleri senin için sorun olmazsa iyi olur isim vermem. Ayrıca bu botlar kız için mi erkek için mi abi?

O kadarini konusmadik farkedecegini zannetmiyorum rengi siyah falan olursa kiz ya da erkek olmasinin, steam'den happy artichoke diye aratirsan detaylari konusabiliriz. Eksi yazarinin profil linkini verirsin yesillendiririm falan.

O kadarini konusmadik farkedecegini zannetmiyorum rengi siyah falan olursa kiz ya da erkek olmasinin, steam'den happy artichoke diye aratirsan detaylari konusabiliriz. Eksi yazarinin profil linkini verirsin yesillendiririm falan.

Ben direkt aracı olmayıp sana arkadaşın nicki vereyim abi. Arkadaşın nicki 123456789hi olması lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı