Vandal skini vs. CS:GO Prime almak

Source 2 güncellemesi gelecekmiş ve Prime lazımmış ama kararsız kaldım. Şu an aktif olarak Valorant oynuyorum CS oynamıyorum. Biriktirdğim parayla Vandal skini mi alayım yoksa CS: Prime mı?
Prime al. Oyunda kasa silah düşürür vandal skini parasını çıkarırsın her türlü. Vandal skinini her zaman alırsın ama steam zam yapıyor. Prime zamlanır ise senin için kötü olur. Bence prime almalısın.

Skinim yok ondan almayı düşünüyorum ama CS'yi ne kadar oynarım bilmiyorum.

Skini tabii ki de kullanacağım yoksa neden alayım. Ama Prime fiyatının 700-800 TL gibi rakamlara çıkacağı söyleniyor çünkü Source 2 güncellemesiyle CS:GO artık sadece Prime ile oynananbilecek.

Eğer bu 700 TL doğruysa kesinlikle CS:GO Prime. Bir hesaba daha alıp satılabilir.

Bence Prime almadan bir CS oyna topluluk sunucularında rekabetçi atarsın sararsa alırsın, oyuncu sayısı artışta çoğu esporcu da CS:GO'ya geçecegini söyledi, şu son haftada forumda bile çokca konu açıldı "Prime alınır mı?" diye, dediğim gibi yap oyun sararsa al.

Source 2 güncellemesi gelecekmiş ve Prime lazımmış ama kararsız kaldım. Şu an aktif olarak Valorant oynuyorum CS oynamıyorum. Biriktirdğim parayla Vandal skini mi alayım yoksa CS: Prime mı?
CS oynamak daha mantıklı. Valo vs CS yapmıyorum ama uzun vadede cs bana daha uygun geliyor. Bir iki ayda gelen kasaları bile satsan parası çıkar. Haftada 2 kasa düşüyor. Kimisi 5 lira kimisi 1 lira.

Geri
Yukarı