Vanguard "inpoutx64.sys" Hatası

Alice03

Hectopat
Acer Predator laptopta Valorant indirip oynamak istemiştim ama Vanguard bu hatayı verip duruyordu. İnternette bulunan çözümleri deneyip dosyayı silmeye çalıştım ancak her başlattığımda geri yükleniyordu. Ben de bu dosyayı kullanan programı bulmaya çalıştım ve PredatorSense olduğunu fark ettim. İlk olarak programı sildim, sonra inpoutx64.sys'yi de silip PredatorSense'i Vanguard aktifken tekrar kurdum ancak program hiçbir değeri göstermedi, düzgün çalışmıyordu. Laptopun fanlarını game modlarını falan kontrol ettiğim bir uygulama olduğundan kaldırmak istemiyorum. Bu programı kaldırmadan Valorant oynamamın bir yolu var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece dosyayı değil, Regedit girdilerini de kaldırman gerekiyor. Denedin mi bunu da?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece dosyayı değil, Regedit girdilerini de kaldırman gerekiyor. Denedin mi bunu da?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denedim tümüyle kaldırdım ve uyarılar kalktı zaten ancak ben PredatorSense'i tekrar Vanguard aktifken inpoutx64.sys dosyası olmadan kurduğumda PredatorSense çalışmıyor. Aynı anda çalıştırabilir miyim onu soruyorum. PredatorSense'i silmek istemiyorum, oyun modlarını ve fan ayarlarını yaptığım bir program. Laptopun kendi control centerı yani.

Vanguard bu uyarıyı verirken oynarsam ban yer miyim?

Vanguard bu uyarıyı verirken oynarsam ban yer miyim?
Bir sorun çıkmaz, destekle iletişime geçip sorabilirsin. Bu uyarıyı alıp hayatına devam edenler de var. Hesabına yüksek ücretler yatırdıysan destek ile iletişime geç yine de.
Örnek olarak: Vanguard has blocked the following file from loading on your system: inpoutx64.sys - VALORANT

inpoutx64.sys dosyası olmadan kurduğumda PredatorSense çalışmıyor. Aynı anda çalıştırabilir miyim onu soruyorum. PredatorSense'i silmek istemiyorum, oyun modlarını ve fan ayarlarını yaptığım bir program. Laptopun kendi Control Center'ı yani.
inpoutx64.sys dosyası bu tür üretici yazılımlarının çoğunda olur ve bunlarla beraber sisteme yüklenir, akabinde bana kalırsa RGB ışıklandırma ile alakalı olduğu için kaldırman durumunda klavyedeki RGB ışıklandırma konusunda sıkıntılar da yaşarsın.

Tabii burada durum Vanguard kaynaklı, amacı sisteminde düşük seviyeli bir donanım erişimine sahip olmak ve sen oynarken arka planda herhangi bir komut dosyası veyahut yazılımının çalışmasına izin vermemektir. Sistemi sürekli tarar. Sürekli aktif olur. Bu noktada Acer ya da herhangi bir Center programı ile ilgili bir çözüme denk gelemedim. Destek ile iletişime geçip uyarıyla oynamaya devam etmen senin çözümün muhtemelen.

Son düzenleme:
Bir sorun çıkmaz, destekle iletişime geçip sorabilirsin. Bu uyarıyı alıp hayatına devam edenler de var. Hesabına yüksek ücretler yatırdıysan destek ile iletişime geç yine de.
Örnek olarak: Vanguard has blocked the following file from loading on your system: inpoutx64.sys - VALORANT

inpoutx64.sys dosyası bu tür üretici yazılımlarının çoğunda olur ve bunlarla beraber sisteme yüklenir, akabinde bana kalırsa RGB ışıklandırma ile alakalı olduğu için kaldırman durumunda klavyedeki RGB ışıklandırma konusunda sıkıntılar da yaşarsın.

Tabii burada durum Vanguard kaynaklı, amacı sisteminize düşük seviyeli bir donanım erişimine sahip olmaktır ve sen oynarken arka planda herhangi bir komut dosyası veyahut yazılımının çalışmasına izin vermemektir. Sistemi sürekli tarar. Sürekli aktif olur. Bu noktada Acer'ya da herhangi bir Center programı ile ilgili bir çözüme denk gelemedim. Destek ile iletişime geçip uyarıyla oynamaya devam etmen senin çözümün muhtemelen.
Hesabıma yüksek meblağlar yatırdım evet ama yine de risk alıp bu uyarıyla oynamayı deneyeceğim o zaman. Eskisi kadar önemsemiyorum oyunu arkadaşlarla oynamak için yüklemek istemiştim sadece. Teşekkürler yardım için.

Geri
Yukarı