Çözüldü Vanguard requires Secure Boot to be enabled in order to play

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shakerr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki hatayı alıyorum. Klasik çözüm olarak Secure Boot aktifleştir diyorlar ama maalesef işe yaramıyor. Cihaz Lenovo IP Gaming 3. ayrıca resimde görüleceği gibi Secure Boot aktif olmasına rağmen bir altında Secure Boot durumu: Devre dışı yazıyor ve düzenleyemiyorum. Ne yapmalıyım? 1 saattir uğraşıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_7057.jpeg
    IMG_7057.jpeg
    236,4 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Altta Secure Boot Durumu Disabled
yazıyor ama. Bende bilmiyorum çözümünü ancak bilen birisi gözden kaçırırsa bu detayı diye yazıyorum.
Hocam gerçekten çıldırttı.Enabled yaptığım halde nasıl altta o yazar akıl ermiyor.

Tabiki yine sorunu Technopat çözdü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunu yaşayanlar izleyebilir. Konu kapanabilir teşekkürler .
Arkadaşlar başlıktaki hatayı alıyorum. Klasik çözüm olarak Secure Boot aktifleştir diyorlar ama maalesef işe yaramıyor. Cihaz Lenovo IP Gaming 3. ayrıca resimde görüleceği gibi Secure Boot aktif olmasına rağmen bir altında Secure Boot durumu: Devre dışı yazıyor ve düzenleyemiyorum. Ne yapmalıyım? 1 saattir uğraşıyorum.
yazıyor ama. Bende bilmiyorum çözümünü ancak bilen birisi gözden kaçırırsa bu detayı diye yazıyorum.

Hocam gerçekten çıldırttı.Enabled yaptığım halde nasıl altta o yazar akıl ermiyor.

Tabiki yine sorunu Technopat çözdü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunu yaşayanlar izleyebilir. Konu kapanabilir teşekkürler .

Çözüm

Geri
Yukarı