Vanguard silinmiyor ve bilgisayar ile aynı yetkiye sahip

Tamam son kullanıcının yazdığı virüsler tehlikeli, çerezleri falan çalabiliyorlar onlardan korkarsın anlarım da, Vanguard şuan dünya üzerinde milyonlarca insanın bilgisayarında yüklü. Vanguard potansiyel bir tehdit olsa bile hangi birinin verileriyle uğraşsın? Kaldı ki Vanguard bunu da amaçlamıyor zaten.

Korsan programların içinde bulunan Trojan'lerden korksan daha iyi olur senin için. Verilerini asıl tehdit eden zararlılar onlar. Acı şekilde tecrübe etmiştim bu durumu. Tüm çerezlerimi ve hesaplarımı çaldırmıştım. Bu konuda bir şeye tedirgin olacaksan, buna karşı olmanı tavsiye ederim. Vanguard çünkü senin 3-5 hesabınla ilgilenmiyor.

Kanka adamlar Tencent'in alt kuruluşu ve Tencent'in arası Çin devleti ile iyi.
Hocam sakin ol yorumuma disslike atmana gerek yoktu. Ne demek istediğimi bir daha oku.

Tamam son kullanıcının yazdığı virüsler tehlikeli, çerezleri falan çalabiliyorlar onlardan korkarsın anlarım da, Vanguard şuan dünya üzerinde milyonlarca insanın bilgisayarında yüklü. Vanguard potansiyel bir tehdit olsa bile hangi birinin verileriyle uğraşsın? Kaldı ki Vanguard bunu da amaçlamıyor zaten.

Korsan programların içinde bulunan Trojan'lerden korksan daha iyi olur senin için. Verilerini asıl tehdit eden zararlılar onlar. Acı şekilde tecrübe etmiştim bu durumu. Tüm çerezlerimi ve hesaplarımı çaldırmıştım. Bu konuda bir şeye tedirgin olacaksan, buna karşı olmanı tavsiye ederim. Vanguard çünkü senin 3-5 hesabınla ilgilenmiyor.
Aynen öyle benim gibi düşünen biri çıktı. Hocam bunlar baya korkaklar ya. Neler neler gördüm bilgisayar donanımlarıma zarar verir mi sorusunu soranlar bile var.

Azıcık aklınızı çalıştırın bu adamlar kötü niyetle yaptığı gram eylem, global olarak haberlere yayılır. Hatta haberle yayılmasından daha büyük yerden yayılır SOSYAL MEDYA'dan. Ondan sonra Riot yüklü miktarda tazminat öder. Artık ne kadar ödeyeceğini bilmiyorum ama iflasın eşiğine gelirler. O yüzden bu topa girmezler, tabi çok sinsilerse çaktırmadan bir şeyler yaparlarsa orasını bilemem.

Aga siz ne korkak insanlarsınız, ne yani hepimiz LoL'ü falan mı bırakalım. Riot'a küselim mi ne yapalım? Tamam ekran görüntüsü alıyormuş bu doğrulandı, şirket kendisi açıklama yaptı ama en azından bu kadar dürüstler. Sizler neler neler indirip nerelere giriyorsunuz, size zarar verecek olan zaten mutlaka verir. Ve bu kadar da dürüst olmazlar...

Haklı zaten Vanguard'ı milyon tane insan kullanıyor 300 milyon olsa 300 milyon insanın verisinmi alacaklar saçma.

Bir şey soracağım siz anlamıyor musunuz adamlar ABD'ye savaş açsa ABD'deki tüm bilgisayarları çökertebilir Vanguard olan.

Vanguard Tencent'e bağlı biliyor musun?

Bir şey soracağım siz anlamıyor musunuz adamlar ABD'ye savaş açsa ABD'deki tüm bilgisayarları çökertebilir Vanguard olan.

Biliyorum, Riot Games'in sahibinin de Tencent olduğunu biliyorum. Senin bu düşüncen çok ütopik ama. ABD'deki bilgisayarları çökerteseler ne olacak ayrıca? Valorant gibi oyunları genelde son kullanıcılar tercih ediyor. Böyle uber devlet yetkililerin oturup da Valorant oynadığını sanmıyorum. Eh, son kullanıcıların verileriyle de en fazla para kazanılır, savaş mavaş bilemedim şuan doğaüstü gibi bir şey.

Zaten bilgisayarında devlet sırrı olan bir insan gidip de Vanguard yüklemez. Siber güvenlik ekipleriyle çalışır, onlar da yüklemesine müsade etmez. Ama burada anlatmak istediğim şey, son kullanıcıların bilgisayarlarında devlet sırrı taşımadıkları. O sebeple bu kadar abartmaya gerek yok. Özellikle savaş gibi ütopik bir olayı doğrudan Vanguard ile ilişkilendirmek sağlıklı bir hareket değil.

Hayyydi yine de böyle bir şey oldu diyelim, bu şirketi yeryüzünde barındırırlar mı sence?

Bu aeada Valorant'ı da pek sevmem, oynamam da. Ama objektif yaklaşınca sonuç bu oluyor.

Siber güvenlikler valorantmı oynuyor ne saçma düşünce. Fbi valorantmı oynuyor

Adamlar açıklama yaptı zaten evet resim çekiyorlar ama 2 haftaya siliniyor diye adamlar kabul etti.

Sağ alttan silebilirsin.
uninstall vanguard.png

Tabii LoL veya VALORANT oynamak istersen mecburen tekrar yüklemek zorundasın.

Aga siz ne korkak insanlarsınız, ne yani hepimiz LoL'ü falan mı bırakalım. Riot'a küselim mi ne yapalım? Tamam ekran görüntüsü alıyormuş bu doğrulandı, şirket kendisi açıklama yaptı ama en azından bu kadar dürüstler. Sizler neler neler indirip nerelere giriyorsunuz, size zarar verecek olan zaten mutlaka verir. Ve bu kadar da dürüst olmazlar...

Mesele bizim kötü bilgisayarlarımızdan ekran görüntüsü ya da bilgi alma meselesi değil. Onu her program yapıyor bir nebze de olsa zaten hepsi yapıyor. Google Chrome bile yapıyor. Mesele bilgisayara zarar vermesi! Vanguard'ın TFT için ne gereği var? Ayrıca neden bilgisayar açılır açılmaz aktif olmak zorunda? Eğer aktif etmezsen Riot Client'a giremiyorsun zaten. Bilgisayarın fanı bir üst kademede çalışıyor bu Vanguard yüzünden. İsmini de Dota'daki bir itemden çalmışlar zaten... Ya bu Riot'un her işi çakma her işi böyle araklama zaten...

Yeni konular

Geri
Yukarı