Vans SK8-Hi deneyimleriniz nasıl?

Vans benim için bilekliksiz model olarak var olan bir ayakkabı. Bilekli modeller için Nike blazer mid tercihimdir.

Evet blazer da güzel bir model fakat herkesin ayağında var ve artık midem bulanıyor görünce. Jumbo modeli daha güzeldir kanaatimce. Bir haftadır SK8'i kullanıyorum ve 40 numara almama rağmen hala kalıbı büyük olduğundan dolayı ayağım biraz boşta kalıyor. Fakat özellikle yan profilden çok güzeller. Ayakkabılar hakkında insanlar ile sohbet edebileceğim bir kaynak var mı?

Evet blazer da güzel bir model fakat herkesin ayağında var ve artık midem bulanıyor görünce. Jumbo modeli daha güzeldir kanaatimce. Bir haftadır SK8'i kullanıyorum ve 40 numara almama rağmen hala kalıbı büyük olduğundan dolayı ayağım biraz boşta kalıyor. Fakat özellikle yan profilden çok güzeller. Ayakkabılar hakkında insanlar ile sohbet edebileceğim bir kaynak var mı?
Kaynak olup olmadığını bilmiyorum ne yazık ki. Ben genelde nike fleet grey jogger altına ya air force yada blazer giymeyi seviyorum eskiden olsa vans mn ward giyerdim ama moda değişti. Jumbo modeli bi tek benim içime sinmedi. Klasik modeli daha çok hoşuma gidiyo eğer işten sonra soğuk havada dışarı çıkıcaksam siyah şişme kanguru mont + lacivert hoodie yada polar sweatshirt + beyaz tshirt + gri fleet jogger + air force giyiyorum. Ordan hoop starbucks’a. Eğer fransız kültürün restoranına gidiceksem kahverengi kaşe mont(Trucker olanlardan ince mevsimlik) + bej boğazlı kazak + siyah Jake jean + vans mn ward siyah kahverengi kauçuk tabanlı modelini giyiyorum. İş gereği çok fazla şehir değiştirdiğimden 2 valize + 1 sırt çantasına ne sığarsa 1 valiz iş için takım elbiseler ve klasik ayakkabılar diğer valiz günlük kıyafet ve antrenman kıyafeti ve pijama + Ayakkabılar. Çantada genelde teknolojik ürünlerim oluyo.

Dosya Ekleri

• B8591768-E078-48B2-8717-A192EFAA3886.jpeg
    B8591768-E078-48B2-8717-A192EFAA3886.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 27
Kaynak olup olmadığını bilmiyorum ne yazık ki. Ben genelde Nike fleet grey jogger altına ya Air Force'ya da blazer giymeyi seviyorum eskiden olsa vans mn ward giyerdim ama moda değişti. Jumbo modeli bir tek benim içime sinmedi. Klasik modeli daha çok hoşuma gidiyor eğer işten sonra soğuk havada dışarı çıkacaksam siyah şişme kanguru mont + lacivert hoodie ya da polar sweatshirt + beyaz tshirt + gri fleet jogger + Air Force giyiyorum. Oradan hoop Starbucks'a. Eğer fransız kültürün restoranına gidiceksem kahverengi kaşe mont(trucker olanlardan ince mevsimlik) + bej boğazlı kazak + siyah jake jean + vans mn ward siyah kahverengi kauçuk tabanlı modelini giyiyorum. İş gereği çok fazla şehir değiştirdiğimden 2 valize + 1 sırt çantasına ne sığarsa 1 valiz iş için takım elbiseler ve klasik ayakkabılar diğer valiz günlük kıyafet ve antrenman kıyafeti ve pijama + ayakkabılar. Çantada genelde teknolojik ürünlerim oluyor.

Yaşınız benden büyük anlaşılan ve giyim konusunda da ilgilisiniz. Merakımdan soruyorum işiniz nedir? Bende teknoloji ile ilgili bir iş alanı istiyorum da.

Müfettişim ama yaşım büyük değil 26 civarı diyelim. Giyim alanına ilgili olmam gerekiyor çünkü işim gereği çalıştığım şirkette bilgi ve donanım kadar dış görünüşümün de önemi var. İnsanlara bazen iş gereği göz korkutmam gerekiyor. Evet normal bir durum değil farkındayım ama mesafe koyarken göz korkutmanın zararı olmaz genelde. Çünkü insanlar stres altında daha çok açık veriyorlar. Benimde işim gereği denetmenlik görevini yerine getirmem lazım. Bunun en etkili silahıda doğru takım elbise doğru parfüm ve doğru renkler. Üstadım ve ben genelde renklerle anlaşırız. Aramızda rengin koyulaşıp açılma durumuna göre gittiğimiz birimin sıkıntılı olup olmadığına bakarız.
•Beyaz gömlek ve gri-bej takım elbise - sıkıntısız birim demek
•Beyaz gömlek ve gri takım elbise - ufak çaplı düzeltilmesi gereken şeyler var demek
•Siyah gömlek siyah takım elbise - teftiş kuruluna acil rapor verilip birimin sıkı denetimden geçmesi demek

Yaşınız benden büyük anlaşılan ve giyim konusunda da ilgilisiniz. Merakımdan soruyorum işiniz nedir? Bende teknoloji ile ilgili bir iş alanı istiyorum da.
Bil müh okuyup bankalarda developer olarak göreve başlayabilirsiniz. Garanti bankası çok güzel imkanlar sunuyor çalışanlara ve maaşı dolgun.

Geri
Yukarı