Vans'ın arkası vuruyor

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar büyük geldiği için tabanını yükselttim en azından üstten sıksın diye fakat çok işe yaramasa da işe yaradı, tahmini yarım numara büyük ayağıma. Fakat çorabım olmasına rağmen arkasındaki o 2 dikiş var ya o 2 dikiş, can yakıyor bunaltıyor. Oraya ne yapılabilir? Yani ayakkabıyı iyice yama yapmak istemiyorum ama problemlerini çözemediğim için giyemiyorum güzelim old school ayakkabılarımı.

O araya bir şey sıkıştırabilirsiniz. Onun dışında arkadaşım hiçbir şey koymadan giyiyordu 1 hafta. Orası bayağı kanıyordu. Sonrasında tamamen acının geçtiğini söylemişti ama değer mi sanmam.
Evet hocam kanadı benimde fakat giyememekte üzüyor. Ayağım büyür sanıp bir numara büyük almıştım keşke almasaydım.

Makyaj pamuğu koyabilirsiniz.
Şey düşündüm, insanlar ayakkabını çıkar içine bakacağız deneyecekler zaten gözükmeyecek. Bir ayakkabı tamircisine götürüp oraya uygun bir kumaş diktireceğim, hemde biraz geniş yapacağım sadece topuğumun arkası değil etrafını da sarsın daralsın ayakkabı diye düşündüm, umarım yakar.

Evet hocam kanadı benimde fakat giyememekte üzüyor. Ayağım büyür sanıp bir numara büyük almıştım keşke almasaydım.

Şey düşündüm, insanlar ayakkabını çıkar içine bakacağız deneyecekler zaten gözükmeyecek. Bir ayakkabı tamircisine götürüp oraya uygun bir kumaş diktireceğim, hemde biraz geniş yapacağım sadece topuğumun arkası değil etrafını da sarsın daralsın ayakkabı diye düşündüm, umarım yakar.

Dediğim gibi 1 hafta giydikten sonra geçiyor zaten. Kanadıktan sonra bence çok yapacak bir şey yok. Bu tür ayakkabılara geçişte böyle şeyler yaşanabilir.

Geri
Yukarı