Vaporesso Zero 2 aroması az geliyor

Ryo Asuka

Centipat
Daha fazla  
Hocam ben bir anlik gazla puffdan vape geceyim, level atlayayim dedim. Aroma bayağı az geliyor belki likitlerimle alakalidir. Malum mahallemin tobaccosundan aldim. Şu an elimde bigg boss, Vozol, 3X (bu likit sayilir mi bilmiyorum likit diye almistim) markali likitler var. Ucunude denedim ve hepsinin aromasi cok az geldi. Makineyi 2 gun once almistim. Bir sikintisi oldugunu dusunmuyorum. Yanik kokusu falan herhangi bir şey yok. Sadece bildiginiz buhar ufletiyor gibi. Tadi ve aromasi bayağı az.

Sıkıntı yok. Vozoldaki aromayı alamazsın pod cihazlarda veya herhangi bir cihazda. Çok iyi bir likit karışımı yapman lazım ki alabil. Ayrıca o vozol 3X diye likiti kullanma en azından bi markası olsun merdiven altı likit o. Bigboss da kalitesiz zaten aroması az. En iyisi evde kendin yapmak. Aroma çok olsun istiyorsan markalar artık puff likiti diye bir şey çıkarttı safirde var mesela Drifter Bar Aroma | Safir Kimya
Ben pufflara en yakın tadı bunlarda aldım aşırı yoğun. DL kullanım için aşırı yoğun gelir mtl podlar için daha uygun.

Sıkıntı yok. Vozol'daki aromayı alamazsın pod cihazlarda veya herhangi bir cihazda. Çok iyi bir likit karışımı yapman lazım ki alabil. Ayrıca o Vozol 3X diye likiti kullanma en azından bir markası olsun merdiven altı likit o. Bigboss da kalitesiz zaten aroması az. En iyisi evde kendin yapmak. Aroma çok olsun istiyorsan markalar artık puff likiti diye bir şey çıkarttı safirde var mesela Drifter Bar Aroma | Safir Kimya
Ben pufflara en yakın tadı bunlarda aldım aşırı yoğun. DL kullanım için aşırı yoğun gelir mtl podlar için daha uygun.

Hocam attigina bakacagim. Bir de Big Boss likitini doldurdugumda akma olmadi ama 3X'ten sonra oldu. Bitince Vozol koydum ve onda da ayni sekil. Akma mi deniyor bilmiyorumda boyle cekerken agzima az biraz likit atiyor. Ucunu cikartip likit dolumu yaptığım kısmın ustundede likit oluyor. Yardimci olursan sevinirim.

Hocam attigina bakacagim. Bir de Big Boss likitini doldurdugumda akma olmadi ama 3X'ten sonra oldu. Bitince Vozol koydum ve onda da ayni sekil. Akma mi deniyor bilmiyorumda boyle cekerken agzima az biraz likit atiyor. Ucunu cikartip likit dolumu yaptığım kısmın ustundede likit oluyor. Yardimci olursan sevinirim.
O likit ile alakalı çözümü yok vg/pg oranı ile ilgili. Likiti değiştirmen lazım.

Vaporesso Zero 2 kullanıyorum. Hocam bulmak kolay olabiliyor mu derken tobaccolarda falan bulabilir miyim diye sormustum.
Tobaccolarda hiçbir likit bulamazsın hepsi rezalet,merdiven altı likitler iyi bir şey içmek istiyor isen internetten alıcaksın başka çaresi yok. Kullandığın cihaza uyumlu olur.

Tobaccolarda hiçbir likit bulamazsın hepsi rezalet, merdiven altı likitler iyi bir şey içmek istiyor isen internetten alacaksın başka çaresi yok. Kullandığın cihaza uyumlu olur.

Mecbur oyle yapacagiz. Bir de şu an aktif olarak kartusumda Vozol likiti var. Bunu bosaltmamin bir yolu var mi? Yoksa bitirene kadar icip mi yeni likiti doldurmam lazim. Tobaccolara ve aldigim yerede sordum yedek kartus yokmus. Ya sirkeciye kadar gideceğim, ya da onerinle hareket edeceğim.

Geri
Yukarı