Var Olan Adsense Hesabını YouTube'a Bağlama

ferhatunvr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben önceden blog, forum tarzı site işleri ile uğraşıyordum, ve o zamanlardan kalma Adsense hesabım mevcuttu. Geçen günlerde arkadaşım ile karar alıp Youtube kanalı açtık ( Eskinden kanalım vardı onun ismini değiştirdik ve içerik yüklemeye başladık. ) ve kanal ayarlarından Para Kazanma seçeneğini aktif haline getirdim var olan Adsense hesabım ile ilişkilendirdim. İlk videomuzu yükledik para kazanmayı aktif hale getirdik ve videomuz şuanda 30 görüntülenme de. Ben Adsense hesabıma giriş yaptığımda aşağıda verdiğim fotoğrafta ki gibi görüntü ile karşılaşıyorum. Yani bütün değerler sıfırda. Merak ediyorum acaba Youtube kanalım doğru düzgün ilişkilendirildi mi? Adsense üzerinden ilişkilendirilmiş İnternet sitelerine bakabiliyoruz acaba Youtube kanallarına da bakabiliyor muyuz? Kanalın doğru bir şekilde Adsense hesabıma bağlı olduğunu öğrenebilir miyim? Rapor bölümüne giriyorum oraya bakıyorum 7 Eylül'de 82 görüntülenme diyor ancak videoyu 17 Eylül'de yayınladım.

Şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar..

Ekran Alıntısı.JPG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı