Varikosel ameliyatından korkuyorum

DARKLOCATION

Decapat
Daha fazla  
Doktor sol testiste varikosel olduğunu söylüyor. "Ameliyat olacaksın." dedi ve ben korkuyorum. Pantolon falan giyemiyorum artık çünkü testiste yanma başlıyor. Ameliyat olmak zorundayım ama korkuyorum. Kaç gün rapor verirler okul için?

Okulu raporu salla liseye gidiyorsan ve sınavın varsa sıkıntı ama yapacak bir şey yok önce can sonra canan.

Ameliyattan korkma uyutuyorlar zaten ameliyat sonrası biraz sancılı geçebilir. Geçmiş olsun.

Rapor istediğin kadar verilir ağrın sızın geçmeden okula göndermezler muhtemelen.

Doktor sol testiste varikosel olduğunu söylüyor. "Ameliyat olacaksın." dedi ve ben korkuyorum. Pantolon falan giyemiyorum artık çünkü testiste yanma başlıyor. Ameliyat olmak zorundayım ama korkuyorum. Kaç gün rapor verirler okul için?
İki kere ameliyata girdim, güçlü dur kanka gözüne zor görünüyor olabilir. Basit bir ameliyattır, ben de iki kere kıl dönmesi ameliyatına girdim.

Doktor sol testiste varikosel olduğunu söylüyor. "ameliyat olacaksın." dedi ve ben korkuyorum. Pantolon falan giyemiyorum artık çünkü testiste yanma başlıyor. Ameliyat olmak zorundayım ama korkuyorum. Kaç gün rapor verirler okul için?

Ben oldum ameliyatı ilk 2 ay biraz dikkat et giyinmene sonrasında ise kemeri çok sıkma. Bende geçirdim çok takma kafaya ;)...

Dostum gerçekten bende aynı duyguları yaşadım. Seni çok iyi anlıyorum. Benimde testislerde ağrı ve şişlik vardı. İç giyim girerken ağrı geceleri de kötüydü. Nerse sonra sürekli internetten hastalığı araştıyorum. Psikolojim bozuldu. Doktora da gidemiyorum çünkü utanıyorum. 4 ay böyle geçirdim. Gerçekten en sonda aileme dedim ve hiçbir şey çıkmadı. Ben bir şok geçirdim ama gerçekten bir şey çıkmadı. Sonra da ultrason fln ben bir daha gittim başka doktora yine çıkmadı. Çok şükür ama sana tavsiyem kendini sıkma arkadaşlarım oldu. Uyutacakları için ağrın ameliyat sonrası olur. Ameliyat sonrası ne yazık ki baya ağrılı geçer fakat kişiden kişiye değişir dostum. Geçmiş olsun sende ne belirtileri vardı da gittin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı