Varsayılan Tarayıcı Değişmeme Sorunu

Ragvand

Kilopat
Daha fazla  
Ayarlar kısmında bulunan ''Varsayılan Tarayıcı'' değişmiyor. Hiçbir şey seçili değil ama tıklanan linkler Edge ile açılıyor. (Chrome'un ayarlar kısmından da denedim ancak değişmiyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Bilgisayara yaklaşık 1 ay önce format attım. O zamandan beri böyle ama son zamanlarda sinirimi çok bozmaya başaldı.

Re-install yapmak durumu çözmez. Varsayılan uygulama atamasını bir de Denetim Masası'ndan deneyin.

Denetim Masası, Programlar, Varsayılan Programlar, Varsayılan Programları Ayarla, Açılan listenin yüklenmesini bekle, Listeden Chrome'u bul, Chromu seç ve varsayılan olarak ayarla.

Re-install yapmak durumu çözmez. Varsayılan uygulama atamasını bir de Denetim Masası'ndan deneyin.

Denetim Masası, Programlar, Varsayılan Programlar, Varsayılan Programları Ayarla, Açılan listenin yüklenmesini bekle, Listeden Chrome'u bul, Chromu seç ve varsayılan olarak ayarla.

Dediğinizi yaptım ve sorun çözüldü gerçekten çok teşekkür ederim.

Allah razı olsun. 2 haftadır bu sorundan dolayı çıldırmak üzereydim. Sorunu hallettim. Bu cevabı yazmak içinde giriş yaptım. Teşekkürler.

Rica ederim. Düzelmesine sevindim.
yok o da olmuyor, varsayılan programı benim seçmeme izin vermiyor.
1636712256763.png

Yeni konular

Geri
Yukarı