Varsayılan Uygulama Sıfırlandı Uyarısı

Ben de aldım bir kaç kere. Güncellemeden sonra geldi. Bozuk programlardan ilişkilendirmeyi kaldırmak için yenilik getirdiler diye düşünüyorum. Şu anda tam anlamıyla sistem işlemiyor demek ki gereksiz yere uyarı çıkabiliyor. İleride düzeltirler büyük ihtimal.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    45,7 KB · Görüntüleme: 724
Evet Media Player Classic kurulu.

Her bilgisayarı yeniden başlattığımda varsayılan uygulamalarım sıfırlanıyor. Chrome VLC yerine varsayılan olarak Edge Video uygulamasını atıyor. Her açtığımda elle düzeltmek zorunda kalıyorum.
Bende de aynı sıkıntı var. K-Lite Mega Codec Pack yüklü ve en sevdiğim player olduğundan böyle bir sıkıntı üzdü. Güncelleme gelir mutlaka. Sırf bunun yüzünden saçma sapan başka playerlara geçmeye gerek yok bence.

Bende de sadece K-Lite Mega Codec Pack yüklü bu uyarıyı almaya başladım, en son sürüme güncelledim ve varsayılan uygulama seçme yerinde 2 defa seçtim sorun kalmadı.

Bende de aynı sıkıntı var. K-Lite Mega Codec Pack yüklü ve en sevdiğim player olduğundan böyle bir sıkıntı üzdü. Güncelleme gelir mutlaka. Sırf bunun yüzünden saçma sapan başka playerlara geçmeye gerek yok bence.
Gomplayer güzel. Klavye kısayolları çok kullanışlı. Senelerdir kullanıyorum. Bu medya oynatıcı sayesinde codec pack gibi kurulumları uzun zamandır yükleme ihtiyacı duymadım.

Gomplayer güzel. Senelerdir kullanıyorum. Bu medya oynatıcı sayesinde codec pack gibi kurulumları uzun zamandır yükleme ihtiyacı duymadım.
Codecler dahili çünkü. Görüntü kalitesine ve arayüzüne alışamadığım bir player. Tabi kişiye göre değişken şeyler olduğundan bir şey de diyemiyorum.
Klavye kısayollarından bahsetmişsiniz de Media Player Classic'de de aşağı kalır bir kısım göremiyorum kısayollar konusunda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı