Vatan Bilgisayar 8999TL'ye RTX 2060 sistem nasıldır?

Arkadaşlar çok uzun zamandır bilgisayar bakıyorum yaz boyu bilgisayar baktım. Birinin taksit imkanı olmuyor birinin stoku bitiyor derken 17 18k civari sistem toplayacakken artık 9Klık linkteki sistemi aldım. Hem taksit imkanı var hem de gerçekten ucuz diye. Sizce iyi yapmış mıyım bu fiyata bu sistem gerçekten fırsat mıdır?

Hocam sistem gayet iyi işlemciyi 12400F yapabilirsiniz isteğe göre.

Dostum fiyatına göre gerçekten müthiş bir sistem bütün bileşenleri kaliteli. i3 olduguna çekiniyorsanız çok güçlüdür kendileri ilerisi için korkunuz varsa 2K monitorde 3070-3080 gibi güçlü kartlar besliyor.
Aceleci davransanız iyi olur stok 500'dü az önce 400 kişi inceliyordu hemen bitebilir çünkü fırsatçılarda alıyor parçaları tek tek pahalı satmak için vs.

Hocam bu fiyata böyle sistemi bulamazsınız alacaksanız alın bunu.

alacağımda sistem montaj yapılmadanmı yollanıyor

Hocalarım aşırı kaliteli oyun oynayan birisi değilim gta 5 gibi oyun oynarım i312100f yeterlimidir

Gayet iyi sistem.

Kaçırmayın alın.

Aşağı indirin oradan sistem montajı yapılsını seçin.

Soldaki seçenegi seçip sipariş verirseniz montajlı şekilde gelir. Ekran görüntüsü bıraktım.

Dostum i3 olduguna bakmayın yeni nesil ve çok güçlüdür.
Testlerinede baktım 1080p Ultra ayarlarda 100 FPS akıcı şekilde GTA 5 oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sistem için monitör önerirmisiniz ?

Bu sistem ne kadar götürür? Mevcut tüm oyunları oynayabilir miyiz?

1080P yüksek-ultra için çok güzel bir sistem. Şuan oynatmayacağı oyun yok. Tabii zamanla ayar düşürmek zorundasınız. En az 2-3 senesi var arkadaşın dediği gibi. Ultra takıntınız yoksa 4-5'e de çıkar o.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2-3 yıl 1080p ultrada tüm oyunlarda rahatsın dostum. İşlemcin güçlü oldugu için 2K monitore geçiş yapıp 3070-3080 gibi güçlü kartta takarsan bir 4 -5 sene daha gider diye düşünüyorum.
Sanırım kaliteden feragat edilerek 7-8 sene içinde çıkabilecek bütün oyunlar oynanabilir? Örneğin ultra değil de mid-low ile oynayarak. Doğru muyum?

Sanırım kaliteden feragat edilerek 7-8 sene içinde çıkabilecek bütün oyunlar oynanabilir? Örneğin ultra değil de mid-low ile oynayarak. Doğru muyum?

7-8 sene içerisinde neler değişir bilemeyiz maalesef. Günümüz oyunlarında oynayamayacağınız oyun yok ama. Low ayarlar ile 4-5 yıl gider tahminimce.

Sanırım kaliteden feragat edilerek 7-8 sene içinde çıkabilecek bütün oyunlar oynanabilir? Örneğin Ultra değil de mid-Low ile oynayarak. Doğru muyum?

Doğrudur hocam stok bitmeden almaya çalışın çünkü sistemi 400 küsur kişi inceliyordu az önce stok 500'dü yani sayfayı yenileyip bitttigine şahitlik etmenizi istemem.

7-8 sene içerisinde neler değişir bilemeyiz maalesef. Günümüz oyunlarında oynayamayacağınız oyun yok ama. Low ayarlar ile 4-5 yıl gider tahminimce.

Hala 1050 Ti gibi kartlar günümüzde iş yapmakta kullanan ve memnun olan birçok kullanıcı mevcut 2016 da çıktı diye hatırlıyorum.

İçindeki ekran kartının fiyatına baktığında sistemin nasıl olduğunu anlayabilirsin.

2060.jpg

Durumum kötü olmasaydı anında alıp işlemci ve anakartı cüzi bir miktardan satıp amd muadilini almayı düşünmüştüm açıkçası ama nasip olmadı işte. Alanlar güle güle kullansın...

Geri
Yukarı