Çözüldü Vatan Bilgisayar Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gambit

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Birkaç haftadır yaşadığım bir sorun var. Her zaman Vatan Bilgisayar'ı takip ederdim fakat artık ne yaptıysam Vatan Bilgisayar'ın sitesini açamadım. Google Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer gibi tüm web tarayıcılarını denedim fakat hiçbirinde Vatan Bilgisayar sitesi açılmıyor. Bilgisayarı ESET ile virüs taramasından geçirdim temiz görünüyor. DNS ayarı olarak Google DNS kullanıyorum ve hosts dosyası tertemiz. Ayrıca siteye ping attığımda hiçbir sorun yok görünüyor fakat adres çubuğundan girmek istediğimde ne yaptıysam siteyi açamadım. Buradaki linkte de bu sorunu yaşayan biri var. Tüm çözüm önerilerini yapmama rağmen sorunum çözülmedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla.

Öncelikle ilginiz için çok teşekkürler. Sorunumu MTU ayarını eski hale getirdiğimde çözebildim. Eğer bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa mutlaka MTU ayarlarını eski haline getirsinler. Eğer MTU değiştirmek için kullandığınız bir program varsa onda da MTU değerinizi eski haline getirin.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı