Epic Games Assassin's Creed: Unitiy vs Assassin's Creed: 3 Remastered

KemalFuat

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4
Ekran kartı
İntel İris XE Graphics
İşlemci
İntel Core İ5-1155G7
Epic Games'te mega indirimler başladı. 2 oyunda indirimde fiyatları birbirine yakın 130 TL civarı.

Hangi oyunu tavsiye edersiniz? Sistemime bakarak yorum yaparsanız sevinirim.

Epic Games'te mega indirimler başladı. 2 oyunda indirimde fiyatları birbirine yakın 130 TL civarı.

Hocam kanımca Unity. 3 Remastered güzel olsa bile Unity, 3 Remasteredin on katı güzel bir oyun. Unity Kontroller, Hikaye, Parkur Mekanikleri, Sinematikleri, Grafikler (3. Oyuna göre) gibi bir çok yönden daha iyidir.

Hocam kanımca Unity. 3 Remastered güzel olsa bile Unity, 3 Remastered'in on katı güzel bir oyun. Unity kontroller, hikaye, parkur mekanikleri, sinematikleri, grafikler (3. oyuna göre) gibi birçok yönden daha.

YouTube'dan laptopum için testlere baktığım zaman aralarında 5 yıl olmasına rağmen 3 Remastered daha iyi performans veriyor Unity de optimizasyon sorunları var mı anlamadım.

YouTube'dan laptopum için testlere baktığım zaman aralarında 5 yıl olmasına rağmen 3 Remastered daha iyi performans veriyor Unity de optimizasyon sorunları var mı anlamadım.

Hocam kusuruma bakmayın, sisteminize bakmamıştım. Evet Unityde ilk çıktığı kadar olmasada hala optimizasyon sorunları var. 3 Remasteredi gömdüğüme bakmayın oda bir kaç yönden iyi bir oyundur.

Assassins Creed Odyssey Gold al yanında AC3 Remastered da veriyorlar. Unity neredeyse her açıdan berbat bir oyun ve hala da bozuk bir oyun. AC3 ise güzel bir ana hikayesi, ortalama bir açık dünyası var. Unity den de daha çeşitli.

Yeni konular

Geri
Yukarı