Vatan Bilgisayar Anakart BIOS Güncellemesi Yapıyor mu?

Quil

Decapat
Öncelikle merhabalar. İnternetten uygun fiyata i5 9400F almayı düşünüyorum. Daha önceden KDV indiriminde Vatan Bilgisayar'dan Gigabyte B360M Aorus Gaming 3 anakartını almıştım. İşlemciyi internetten alırsam (Vatan Bilgisayarın sitesinden değil, farklı bir yerden) Vatan Bilgisayar BIOS güncellemesi yapar mı? Ona göre almayı düşünüyorum hem i5-8400 den daha ucuz bir işlemci ve daha iyi performans veriyor diye biliyorum (1-2 FPS olsa bile daha iyi performans sonuçta)
Cevaplarsanız sevinirim, teşekkür ederim şimdiden.

Bir ara gidip sorun derim. Mağaza uzaksa bilmem de.

Son düzenleme:
Bir ara gidip sorun derim. Magaza uzaksa bilmem de.
Mağaza bana biraz uzak. Ancak yarın gitmeyi deneyeceğim. Peki yarın BIOS Güncellemesi yaptırsam daha sonradan i5-9400F takınca sıkıntı yaşar mıyım? Anakarta yeni bir güncelleme geldiğinde yeniden BIOS güncellemesi yapmam gerekir mi ?

Mağaza bana biraz uzak. Ancak yarın gitmeyi deneyeceğim. Peki yarın BIOS Güncellemesi yaptırsam daha sonradan i5-9400F takınca sıkıntı yaşar mıyım? Anakarta yeni bir güncelleme geldiğinde yeniden BIOS güncellemesi yapmam gerekir mi ?
Yaşayacağınızı sanmam. Zira aynı anakartı Vatan Bilgisayar birçok sistemde 9400F takarak kullanmış.
Örneğin bu:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı